Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa przestała mi kupować mięso. Mieszkamy razem od dwóch lat, jest wegetarianką od kilku lat (zanim byliśmy razem). No i ze 2 tygodnie temu mi zakomunikowała, że nie będzie mi kupować mięsa, bo jej szkoda patrzeć na mięso nawet w sklepie i nie jest w stanie w ogóle kupować mięsa, bo to nieetyczne - i inne głupie tłumaczenie. Dodam, że robimy zakupy na zmianę i jedna osoba kupuje to co ona chce i zakupy z listy drugiej osoby, wiadomo o co chodzi. I teraz muszę specjalnie chodzić po mięso do sklepu, nawet jak nie jest moja kolej na zakupy.

Nie wiem co zrobić, bo może kolejnym etapem będzie wyrzucanie z lodówki mięsa, które ja kupię.Rozważam kilka opcji:
1. Wejście na jej fb i opuszczenie wegetariańskich grup (z zaznaczeniem braku możliwości ponownego dołączenia). Dlaczego? Bo myślę, że stamtąd wzięła ten pomysł i się tam udziela i dlatego jej przychodzą głupie pomysły do głowy.
2. Nie kupowanie jej warzyw albo rzeczy typu wegetariański kotlet.
3. Zaproponowanie zmiany systemu zakupow, tzn. każdy kupuje zakupy dla siebie, a nie na zmianę.

Co wy byście zrobili? Narazie zakończenia związku nie biorę pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wegetarianizm #kiciochpyta #mieso

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f57bc488679b6c666e7b2f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja różowa przestała mi kupować mi...
źródło: comment_1599595223GhxBtejofYIUUZ5jMMTlG2.jpg
  • 13
1. Ta opcja jest równie durna jak nie kupowanie Ci. mięsa. 3 rozsądna, 2 mój faworyt, bo przecież nikt na tym portalu nie jest rozsądny
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystkie sa do bani, bo:
1. naruszenie prywatnosci, jak to zrobisz to tylko rozjuszysz i zradykalizujesz
2. dziecinne robienie na zlosc. To bedzie eskalowac bo o ile ty wiesz, ze ze nia stoi ideologia to ona i ty tez bedziecie wiedziec, ze ty jestes po prostu zlosliwy. To nie wyjdzie na dobre. Ona nie robi tego zlosliwie tylko przez ideologie a to roznica.
3. Dzis osobna lodowka, jutro osobna sypialna
wytłumacz, jeżeli nie działa to po prostu przestań kupować jej zamienniki mięsa i opowiadaj jej o tym że mleko sojowe nie jest mlekiem tylko napojem I jak idzie jej dojenie migdałów.
szczerze to dzieło na każdą weganke – przestały przekonywać mnie na swoją wege dietę kiedy ja przekonywałam na mięso.