Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcę zamówić pierścionek zaręczynowy. Odpadają wszelkie Aparty, Kruki i reszta sieciowych sklepów. Nie zależy mi też na brylancie (różowa nie przepada). Pytam tutaj, bo nie wiem nawet jaką frazę wpisać w wyszukiwarce, jeśli szukam jakiejś osoby, która robi coś podobnego do pic rel, albo wykona projekt z dostarczonego zdjęcia. Zależy mi na jakimś ciekawym kamieniu i nowoczesnej stylistyce. W skrócie: poszukiwana osoba, która czuje ten klimat, który jest na zdjęciu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa, że chętnie wesprę jakiegoś młodego, wchodzącego na rynek artystę/tkę czy projektanta/tkę, albo pana Stasia złotnika z osiedla. Nie lubię płacić sieciówkom.
Jestem z #poznan, jeśli ma to jakieś znaczenie (choć pewnie wszystko da się zrobić online). Podrzućcie jakieś instagramy, www, czy co tam. Howgh!

Wiem, że na zdjęciu jest jakiś pierdzionek za miliony, ale chodzi mi o sam styl. Kasowo chciałbym się zmieścić do 2000 zł, bo wiem, że i różowa wolałaby jakąś fajną oprawę, niż drogą błyskotkę.

#zareczyny #pierscionekzareczynowy #bizuteria #pierscionek #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f311e8a0010a81b084b42b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chcę zamówić pierścionek zaręczynow...

źródło: comment_1597054734EECQHa5mSwCbEi2nqUAkky.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeśli szukasz oferty która jest alternatywą dla sieciówek czy innych większych ecommerców to jesteśmy my,
ponad 30 Mireczków zamówiło u nas pierścionki zaręczynowe dla swoich różowych i są zadowoleni :).

Produkujemy je w Piekarach Śląskich - możemy również spotkać się na miejscu chociaż w tych czasach załatwiamy wszystko tutaj- na wykopie.

Większość kamieni szlachetnych mamy dostępne w przeróżnych rozmiarach i parametrach więc w każdym budżecie znajdziemy coś fajnego.

Certyfikat /
Dokąd Noco Tupta Jeż: miałem podobny dylemat. Z wymagań: platyna (bo moja nie nosi w ogóle żółtej biżuterii, a nie chciałem białego złota z warstwą rodu) i kamienie możliwie "schowane" - żeby nic nie miało prawa wyskoczyć przy zahaczeniu ręką. Rozsyłałem pytanie do różnych jubilerów w Polsce, walili cenami po kilka tysięcy.
Zrobiłem tu:
https://www.arlekin.design/

Zmieściłem się jakoś w 2,7k - dowiedziałem się że mało jubilerów robi w platynie, wysyłają do