Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hi
Pomimo tego iż z nauką idzie mi całkiem nieźle i jestem ścisłowcem, to wolałbym pracować jako pracownik fizyczny. Tylko nie mam na myśli robienia na produkcji w dużej firmie tylko własna firma i działalność związana z usługami dla konkretnych ludzi. Nie wiem czemu, ale taka praca przynosi mi satysfakcję. Problem leży w tym iż często nie mam pewności czy wszystko co robię jest dobrze, czy coś jest dobrze postawione, czy śruba dokręcona, czy zaprawa odpowiednia itd. Z tyłu głowy zawsze jest poczucie dwóch lewych rąk. Nie wiem czy chciałbym całe życie gnić w papierach, bo ciężko jest przewidzieć czy taka praca będzie satysfakcjonująca.
W skrócie: Bez business planu na życie

Może ktoś z was był kiedyś w takiej sytuacji i napisze jak to wyglądało?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f27f9bcc320eaecdaadaf31
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania
Też tak mam xD. Mam dobrą przyszłość związana z IT, ale prawdziwa satysfakcję przynosi mi praca fizyczna. Oczywiście praca sensowna, pracowałem w innej firmie ale ileż można mieć cierpliwości pracując dla kogoś kto nie umie zarządzać dobrze. Też bym wolał pracować dla siebie.