Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacznę od tego, że mój #niebieskipasek jest typem takiego Włóczykija. Lubi góry, gra na gitarze, ogarnia puszczańskie (hehe inb4 nie puszcza się) sprawy, itd. W zakres puszczańskich spraw wchodzi ziołolecznictwo. Naumiał się różnych tricków i a to nazbiera dziurawca i zrobi napar na ból brzucha, a to koledze poradził glistnik na kurzajki. Taki nasz znachor. Oczywiście w poważniejszych kwestiach odsyła do lekarza, ale na takie pierdy stosuje metody "medycyny ludowej".
Teraz jest lato, więc dużo łazi w sandałach i narzeka na wysuszone i pękające pięty. Radziłam mu je czymś smarować, ale on uparł się, że chwilowo będzie je sobie odmaczał w wodzie z mydłem. No niech mu będzie. Ale ostatnio widzę, że siedzi przed kompem, moczy nogi i nagle zaczyna sikać do miski. Ja w szoku, pytam się co mu #!$%@?ło, a on, że to też naturalny sposób, bo na suche pięty stosuje się mocznik, to on może stosować własny. I tłumaczy mi ze śmiechem, że nie chciało mu się iść do kibla z mokrymi nogami, to załatwił przyjemne z pożytecznym.
Przyznam, że kopara mi opadła, jakoś mi się niedobrze było. ( ) Nie chciałam też z nim spać tej nocy, czułam się strasznie obrzydzona. On nie czuje się winny, ma to swoje podejście, że przecież to naturalne metody i nie ma w nic nich złego. Zastanawiam się jakie jeszcze wydzieliny ciała mają swoje naturalne zastosowania, ale chyba nie chcę wiedzieć. ( )
Od tego czasu brzydzę się go dotykać, ale nie wiem, po rozmowach z nich czuję, że to może ja jestem jakaś dziwna? Czy powinnam się przemóc i... zapomnieć to może nie, ale zaakceptować takie dziwne odchyły?

#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f232db7c320eaecdaada7fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś lekarz kazał mi sikać na stopę, na której miałam poparzenie :)
Oczywiście w wannie czy pod prysznicem, można też przecierać moczem. Ale z dwojga złego chyba lepiej już nasikać i mieć z głowy. Myślę, że zareagowałaś w taki sposób ponieważ nie jesteś do tego przyzwyczajona. Chyba większości ludzi zdarza się nasikać pod prysznicem, jak nagle się im zechce. Mocz faktycznie jest wykorzystywany do leczenia w naturalny sposób różnych dolegliwości,