Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Patrząc na to kto traci pracę po linkedin to już wiem, że dobrze zrobiłem, iż nie poszedłem w ściężkę managerską w korpo xD

pierwszy do odstrzału poszły karyny z HRu potem wielcy menago, specjaliście mają się dobrze

pozdro tam ważniacy pseudo menago ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #takaprawda #korpo #finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1930c883e35d1fc753c44f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: są managerowie, których zniknięcie nie robi w zespole żadnej różnicy (a czasami na plus). A są tez tacy, bez których zespół naprawdę się wali. Imo dobrego managera dużo ciężej znaleźć, niż dobrego programistę, ale fakt - za wazniakiem pseudo manago wypluwajacym z siebie tylko korpo frazesy nikt nie będzie płakał i pójdzie do odstrzału jako pierwszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stolbilardowy: a nie lepiej robić to w czym się jest po prostu dobrym? Nie każdy nadaje się na menadżera i do zarządzania ludźmi. Większość tych ludzi sprytnych wolałbym widzieć robiących coś praktycznego niż zarządzanie ludźmi.
@RustyJames: jasne, że tak. Ale Ci sprytni są często pomijani przy awansach, możliwościach rozwoju itd.

Jak ktoś robi coś wymagającego, ciężkiego do przekazania innej osobie, grzebie w jakiejś niszy, to organizacja nie będzie chętna, żeby taką osobę pchać w górę, bo trzeba zapełnić lukę. Łatwiej nagrodzić dobrego TL i poszukać kogoś na jego zastępstwo.

Ja sam się broniłem jak mogłem przed nietechnicznymi zadaniami, ale wszystkiego idzie się nauczyć, nawet kontaktu z