Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć koleżanki mojej córce? Gdzie może poznać koleżanki? Ma 11 lat.
#pytanie #polska #kiciochpyta #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f136ce23c58bc359f78f55b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
MikroblogowyPan: W żadnym wypadku nie narzucam ani nie myślę że z twoją córką jest coś nie tak. Myślę jednak że wizyta u psychologa będzie dobrym pomysłem. Wybada on, co jest przyczyną takiej sytuacji, bo problem może się pojawiać niezależnie od miejsca w jakim ona będzie.

Pozostają chyba grupowe zajęcia.

Zaakceptował: marcel_pijak
@AnonimoweMirkoWyznania Tak jak napisał@Matemit Co roku moja mama zapisywała mnie na kolonie, ponieważ groził mi przegryw .Potem jeszcze doszły zajęcia dodatkowe. Po latach jestem jej totalnie wdzięczna.Dzisisj nie mam żadnego problemu z poznawaniem nowych osób, szybko nawiązuje przyjaźnie.Zagadać do kogoś obcego, żaden problem.Warto więc zadbać o to sferę
cumpela: To zależy od tego dlaczego ich nie ma. Namierzyć problem i z nim walczyć. Na siłę jej nie znajdziesz koleżanek.
Nie napisałeś o córce nic. Czy ma aspergera, czy wciąga ją jakaś pasja, czy ma fobię społeczną, czy mieszkanie na wydupisku 50km od miasta, czy w blokowisku gdzie są same dzieci patologii. Może nie umie nawiązywać kontaktów z innymi, albo nie uważa ludzi wokół siebie za takich którzy się nadają,