Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak namówić/przekonać dziewczynę do trójkąta 2k + m?

Oczywiste jest, że to zależy od jej przekonań, relacji w związku itp., ale jakiego arsenału użyć, żeby zmieniła postrzeganie?

Pytanie to do osób, które to przeżyły i wiedzą jak to w Waszym przypadku wyglądało.

Może jakieś #rozowepaski się wypowiedzą?

Dziewczyny, co sądzicie o takiej relacji?

#zwiazki #seks #rozowypasek #pytanie #niebieskiepaski #kiciochpyta #niebieskipaswk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0bb748e270c575295b9227
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak namówić/przekonać dziewczynę do...

źródło: comment_1594619375LLgvZ608FXbs8FyZFfAUIq.jpg

Pobierz
  • 49
Dziewczyny, co sądzicie o takiej relacji?


@AnonimoweMirkoWyznania: mowy nie ma.
Dla mnie związek i kwestie intymne to rzecz wyłącznie dwóch osób, które ten związek tworzą. Wyłącznie.

Jeżeli facet myśli o seksie z inną i tak bardzo tego pragnie - proszę bardzo, niech sobie do niej idzie, ale najpierw kończymy związek, bo mamy zupełnie inne wizje i potrzebu najwidoczniej, a potrzeby te się nie zgrywają.
Nie ma najmniejszej opcji namówienia, bo nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłam parę razy w trójkącie 2k+m, średnio mi się podobało, ale chciałbym popróbować jeszcze.

Lepiej nie namawiać kogoś, kto sam nie chce, bo po prostu będziecie się źle bawić, a może i do jakichś dram dojść. Powiedz dziewczynie, że masz taką fantazję, powiedz coś w stylu "uważam, że byłoby super/sexy, gdybyśmy ...", możesz od czasu do czasu pytać jej, jak jej się podobają jakieś dziewczyny, które znacie. Może ją to