Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy bedac w zwiazku wyjazd na weekend bez drugiej połówki jest ok?

Dostalam zaproszenie na weekendowy wyjazd w góry ze znajomymi ze studiów (pół na pół laski i faceci) . On nie moze jechac wtedy ze wzgledu na pracę. Wyjazd trwałby od piątku wieczor do niedzieli. Kilka dni po nim zaczynam nową pracę więc bedzie to jedyny wyjazd przez dłuuuugi czas. Niebieski twierdzi, ze bedzie mu smutno i czemu nie mozemy siedziec w weekend razem.
Widzimy się codziennie, ale marudzi nawet jak chcę wyjsc raz na kilka miesięcy z koleżanką.
On nie ma potrzeby wychodzenia nigdzie beze mnie...

Czy naprawdę robię coś niefair? Kontakt z ludźmi mnie napędza, a on nie lubi duzych zgromadzeń.

Lvl 22 obydwoje, razem półtora roku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efce97c15d9fcf7250f02de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro "kontakt z ludźmi Cię napędza" (hehe) to dlaczego związałaś się z kimś kto tego kontaktu unika i teraz dziwisz się że mu to nie pasuje. W poważnym związku opartym na uczuciach priorytety są jasne i nie są to weekendowe wyjazdy ze znajomkami. Jeśli zależy Ci na nim i go szanujesz to zostaniesz, jeśli bardziej zależy Ci na imprezce i zabawie to pojedziesz. Ale nie wróżę świetlanej przyszłości.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego jesteś w toksycznym związku? Koleś ewidentnie ma duże problemy emocjonalne. Jest zazdrosny o każdy Twój kontakt z kimś innym. On się boi, że możesz poznać kogoś i zostawić jego. Mogę się założyć, że stosuje różne techniki manipulacyjne żeby tylko postawić na swoim. Jeśli pytasz czy to coś złego, że osoba dorosła chce sama za siebie decydować to znak, że Ty także masz problemy.
@baribal: bez sensu, takie ograniczenia komuś kontaktu z innymi to według mnie toksyczność i po prostu się tak nie robi... nie zamyka się komuś perspektyw i nie niszczy przyjaźni tylko dlatego że jest się z tą osobą w związku..
M.: Zdrowo dla każdego związku sobie odpocząć i mieć swoje kręgi towarzyskie, moja różowa 4-5 razy w roku jedzie na babski weekend, zawsze wraca zadowolona.
Ja jako różowy z racji pracy w 2 firmach mam mało wolnego i raczej jak już to robię wypady na wieczorne spotkania z starymi kumplami. Urlop niestety wspólny max. 7 dni i w sumie może to dobrze.

Zaakceptował: LeVentLeCri