Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy

Ja i dziewczyna mieszkamy od roku razem w moim mieszkaniu. Wczoraj powiedziala, ze chce ze mna zerwac. Juz od dluzszego czasu planowala ale dopiero wczoraj zebrala sie na odwage. Szczerze sobie porozmawialismy, doszlo do mnie, ze juz nic z tego nie wyjdzie. Ja mialem inne plany i nie powiem bo bardzo boli.
Powiedzialem jej, ze w takiej sytuacji musi sie wyprowadzic jak najszybciej (czyt. od razu) bo nie wyobrazam sobie mieszkac razem w mieszkaniu z 1 sypialnia. Ogolnie mieszkac z byla dziewczyna. Ona w placz, ze gdzie teraz pojdzie, ze rodzice 200km od nas mieszkaja, a ona ma tutaj prace.
Co byscie na moim miejscu zrobili? Ona ma u mnie tylko swoje ciuchy, kosmetyki i takie tam osobiste przedmioty, ktore zmieszcza sie w 2 walizki pewnie.
Wiem, ze powinienem ja "wyeksmitowac natychmiast" bo ja to bardzo przezywam i w dodatku pracuje zdalnie (jej zmiana w pracy jest taka, ze widzimy sie w domu przez 10h dziennie) wiec jest ciezko teraz, ale jednak 5 wspolnych lat spedzilismy.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #corobic #mirkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efb3f9515d9fcf7250effc1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Eksmisja

  • Tak 90.8% (2625)
  • Nie 9.2% (266)

Oddanych głosów: 2891

  • 100