Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj niebieski jest średnio zainteresowany seksem. Nie wiem czy moje oczekiwania są za duze ale to jest może akcja raz na miesiąc i to 10 min. Jesteśmy razem kilka lat i ze mna jest wszystko dobrze, nie przytyłam ani kilograma (cycki D, wąska talia, fajny tyłek - nie ma co narzekać). Rozmawiamy co jakiś czas o tym ze musimy coś poprawić ale to się jakoś nie dzieje kompletnie, wydaje mi się ze on ma taki temperament po prostu. Nie mamy jakichś problemów życiowych czy pracowych żeby to był stres czy coś. Nie chce go nigdy zdradzić ale nie wiem co będzie jak tak ma wyglądać reszta mojego zycia. Nie mam wielkiego expa w związkach ale w poprzednim długoletnim robilismy raczej szalone rzeczy i bylam przyzyczajona do tego ze były byl zawsze na tak i raczej rak przy sobie nie umiał utrzymać. Z kolei moj niebieski w poprzednim związku był z wierząca dziewczyną, wiec nie działo się tam zbyt dużo. Jakieś pomysły? Ja może i mogę tak żyć ale nie wiem czy nie ma jakiegoś ratunku... #seks #zwiazki #pytanie #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef64dc415d9fcf7250ef7b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 21
rrrttrtr: tez jestem z dziewczyna, ktora ma niskie libido, jestemy razem 3 lata. Pierwsze pol roku bylo zajebiscie, ale dlatego, ze nie mieszkalismy razem. Teraz o seks musze sie prosic, i czuje, ze jest to z jej strony wymuszone. Szczerze, to dla mnie oznacza wygasanie zwiazku, po prostu cos sie skonczylo, nie ma tej chemii i trzeba sie z tym pogodzic. Mysle, ze wiele par ktore sa ze soba dluzej traci
OP: Dodam jeszcze ze tak było od samego początku, ale wtedy założyłam ze to może brak doświadczenia i jakoś to dopracujemy. Nie zaobserwowałam żadnej zmiany w zachowaniu. Ktoś na boku niemożliwe na 99%.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: wygląda na niedopasowanie seksualne(różnice temperamentów,różnice w poziomie libido) - warto zaznaczyć, ze nie zawsze musi być to problem permanentny; wiele par mierzy się z przejściowym niedopasowaniem; chociaż sprawa jest poważna (zależy jakie miejsce w hierarchii waszych potrzeb zajmuje seks) - to sytuacja nie jest beznadziejna; należy na pewno zacząć od szczerej rozmowy - chodzi o rzeczową diagnozę - co się dzieje, z czego wynika problem,
OP: Dzieki za rady. Co do inicjowania to czasami, może za mało i to jest jakiś problem, ale to wynika z tego ze dla mnie fun tez jest jaki jest, wiec trochę jestem mało zmotywowana żeby go namawiać... Ze swojej strony to nigdy nie odmawiam żeby go nie zniechęcić czy coś, plus on wie ze jestem zainteresowana wiec nie ma tu wątpliwości. Nie wiem w ogole czy to jest powszechna sytacja