Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co jeśli mam zbyt duży deficyt i dopiero po jakimś czasie zdałem sobie z tego sprawę? Deficyt wynosi jakieś 600kcal ale źle się na nim czuję. Jeśli spróbuję trochę podnieść te kalorie (ale nadal być w deficycie) to co się moze stać? Od razu mówię że nie mogę podnieść aktywności kosztem kalorii.
#mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #redukcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef587660db94d7506cde638
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem na deficycie 600/700kcal okolo i czuje sie zajebiscie, ucialem wegle, wysypiam sie, waga fajnie leci, trening wchodzi, moze troche czuje braku w wiekszej ilosci chleba / makaronu, ale juz sie przyzwyczajam.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli zmniejszysz deficyt to nic złego się nie stanie, po prostu będziesz wolniej chudł.

Przy zbyt dużym deficycie ryzyko jest takie, że szybciej zrezygnujesz z diety albo zdarzy Ci się dzien, że Ci puści i zjesz z 4-5kkcal, dlatego mniejszy deficyt jest lepszy, bo nadal tracisz wagę i rozchodzi to się w czasie i mniejsze szanse na efekt jojo bo się nie głodzisz.

Poza tym jeśli źle sie czujesz na