Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę znieść tego, że moja dziewczyna w przeszłości była w związku z dziewczyną.
W pewnym sensie mnie to brzydzi.

Nie wiem co robić. Czy mi to kiedykolwiek przejdzie? Czy ją zostawić skoro nie mogę znieść jej przeszłości?

Czy wam #niebieskiepaski przeszkadzałoby, gdyby wasza dziewczyna była w przeszłości w związkach z dziewczynami?
Czy wam #rozowepaski przeszkadzałoby, gdyby wasz chłopak był w przeszłości w związkach z chłopakami?

#pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef4a4be0db94d7506cde507
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednej strony by mi to nie przeszkadzało (mam obojętny stosunek do czyjejś orientacji), a z drugiej jak o tym pomyślę to Cię rozumiem. Też czuję coś jakby obrzydzenie jakby moja kobieta miała taką przeszłość. Trudne do wytłumaczenia.
@AnonimoweMirkoWyznania mojemu niebieskiemu na początku tak to przeszkadzało, że niemal się rozstaliśmy przez burzliwe kłótnie. Obecnie jesteśmy chwilę przed ślubem, w lutym urodzi się nam dziecko :D

Chyba rozchodził temat ;)

A tak serio, wyjaśniłam mu, że to nie czyni ze mnie gorszego człowieka, ani nawet nie zmienia tego jaką mnie zna. Wciąż jestem jego, chcę jego i to się nie zmieni. Nie wiem dlaczego faceci mają z tym problem - z