Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój partner nie stara się tak jak na początku naszego związku, a w porównaniu do tego jak zabiegał o byłą żone (co opowiada otoczenie i rodzina) albo w porównaniu do partnerów moich koleżanek to nie robi nic..Restauracja? raz, dwa razy w roku jeśli wcześniej mu przypomnę, wycieczki najdalej to do mini zoo w mieście sąsiednim, na kawie czy drinku w miejscu publicznym nie byliśmy od ponad roku... Przeczytałam, że mężczyźni się nie starają bo partnerka przestaje ich fascynować. To co was fascynuje w kobietach? Zapisałam się na naukę salsy odkąd brak jego starań mnie zabolał, nie przytyłam, zbrzydnąć też nie zbrzydłam. dbam o siebie tak jak zawsze dbałam. Kupiłam nowe, bardziej seksowne ubrania na co dzień i nową bieliznę. Nauczyłam się w czasie kwarantanny szyć, zorganizowałam dwa wyjazdy, kilka razy ugotowałam nowe dania, których wcześniej nie próbowaliśmy. Byłam na etapie zmiany samochodu to posłuchałam partnera, kupiłam bardziej sportowy model, żeby być bardziej "cool" w jego oczach. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić bo to nic nie dało. Partner w rozmowie na ten temat mówi, że wcale nie stara się mniej a przyciśniety do ściany mówi, że nie wie dlaczego tak jest. Staż 4 lata, wiek 28/34. Nie potrzebuję motylków w brzuchu i haju jak na początku,chciałabym, żeby częściej niż obecnie z własnej inicjatywy podejmował jakieś działania. Mówiłam mu o tym ale nadal tego nie robi. Dlatego pytam was #niebieskiepaski jak będąc w związku stac się bardziej interesująca, fascynująca dla partnera? jak go sobą zainteresować na nowo? Na inne tematy związku, zarobki, seks czy czułość nie narzekam. #pytanie #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef4811a0db94d7506cde471
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 24
Zapisałam się na naukę salsy odkąd brak jego starań mnie zabolał, nie przytyłam, zbrzydnąć też nie zbrzydłam. dbam o siebie tak jak zawsze dbałam. Kupiłam nowe, bardziej seksowne ubrania na co dzień i nową bieliznę. Nauczyłam się w czasie kwarantanny szyć, zorganizowałam dwa wyjazdy, kilka razy ugotowałam nowe dania, których wcześniej nie próbowaliśmy.


@AnonimoweMirkoWyznania:
po pierwsze, moze ma jakies problemy w pracy, poczatek depresji, jest przepracowany itp

Po drugie, to co
@Passarinho: Ja tez robiłam swojemu akcje o to, ze mniej się stara, niż wczesniej lub o kogos innego, to tez tłumaczy to w taki sposob, ze ciagle latania koło dziewczyny, wchodzenie jej w dupe na sile jest bez sensu
Może poprostu znudziły mu się kolacje w restauracjach i wycieczki. Może poprostu ma ochotę siedzieć na dupie i nic nie robić, problem nie musi być w tobie i braku zainteresowania tobą. Nie wiem czy macie dzieci, ale w tym wieku może chce już być tatusiem Januszem i tyle w tym filozofii.
OP: @Reaamu: zabieram, wszystkie wyjścia „na jedzenie’ od ponad roku sa organizowane przeze mnie, ale skoro mógł wczesniej raz w tygodniu zabierac kobiete to teraz nie może? Gdzie tu sens i logika, potrafił i nagle stracił tą umiejętność? Pytałam, twierdzi, że „nie wie dlaczego tak jest”

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
IskrzacaKochanka: Bez jaj. To jest analogiczna sytuacja do tych wszystkich wpisów gdzie faceci się żalą, że ich dziewczyny z byłymi mialy dzikie seksy, a z nimi już nie chcą. Wtedy już nikt nie pisze, że pewnie nauczyły się na błędach xD Wybacz OPko, ale jak ktoś starał się dla innych, a dla Ciebie nie, to świadczy o stosunku tej osoby do Ciebie. Często w takich sytuacjach zjawia się atrakcyjna gwiazda 18-letnia
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale „co było a nie jest, nie pisze się w rejestr” Jeśli swoją była zabierał, a Ciebie nie, a w Waszym związku się nic nie zmieniło, to może on jako człowiek się zmienił? Moje jego stosunek do kobiety również? Piszesz, ze się starasz, ale efektów nie ma. Jeśli ogólnie Wam się w związku układa, to nie powinno tak być, może ma jakieś problemy, o których nie wiesz? Jak spędzacie
Na inne tematy związku, zarobki, seks czy czułość nie narzekam


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro to jest w porządku to raczej nie przestałaś go fascynować. On po prostu taki jest. Może wyciągnął wnioski po byłej żonie, że nie można za dużo nadskakiwać.
@AnonimoweMirkoWyznania: no faktycznie się poświęcasz dla niego xD Kupiłaś SOBIE samochód, chodzisz na kurs tańca, dbasz o SIEBIE, kupujesz SOBIE ciuchy xDDD

Ja nie mówie, że o faceta nie dbasz, ale mówisz ciągle o tym co robisz dla siebie i się dziwisz, ze on tego nie widzi xDDD Jezus, idę z tego tagu, bo raka dzisiaj dostanę.

Na inne tematy związku, zarobki, seks czy czułość nie narzekam.

Acha XD Czyli nie