Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy reagować gdy ktoś na ulicy wybucha smiechem na nasz widok? Jesli tak, to jak reagować? Olac, ale potem popadać w depresję, że jesteśmy bezsilni, czy coś powiedzieć? co? Czy jeśli tak zrobiliście to ktoś się przyznał i przeprosił czy udawał, że to nie z was? Brak reakcji dodatkowo powoduje, że bezwartościowym ludziom poprawia się humor, a niewinnym pogarsza. #feels #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef226670db94d7506cddebc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

reagować?

  • tak 27.6% (62)
  • nie 72.4% (163)

Oddanych głosów: 225

  • 21
osoby wyśmiewające znają ofiarę,


@sztywnygosc: Oczywiście możesz mieć rację ale autor użył słów: "wybucha smiechem na nasz widok".

Umiem zobrazować sobie alternatywną sytuację kiedy autor ma np. odstające uszy i faktycznie ktoś śmieje ale nie z zawiści ale z tego powodu, że autor wydaje się sympatyczną i zabawną osobą. Ustalenie kontekstu oraz jak autor widzi sytuację (jest przewrażliwiony lub już mocno skrzywdzony) jest ważne.
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, ostatnio miałem sytuacje na siłowni, że miałem wrażenie że jakiś typ się śmieje ze mnie. Generalnie, byłem w szoku bo chodzą tam ludzie bardziej spoko i choćbyś wziął sztangi 2kg, nikt nie będzie się z Ciebie śmiał. Prędzej coś podpowiedzą jak się coś źle robi. No ale tak mnie chłop zirytował, że zdecydowałem się zapytać o co chodzi. Idąc jednak w jego kierunku zauważyłem, że facet tak naprawde jest
PlujacaFeministka: @Queltas: @mutozostaw: @Havun: @InterferonAlfa_STG: @MaciasP: @Sweet_acc_pr0sa: @aHmuX: @steppenwolf90: @sztywnygosc: @Wzgardzony: @Alt-: @daj_lyka: @shaelix92: @Xysz: wszystkim którzy wmawiaja chorobę psychiczną ludziom, którzy dzielą się autentycznymi sytuacjami i naprawde woleliby by te sytuacje się nie wydarzyły zamiast w ogóle o tym mysleć i się tym dołować radze zastanowić się czy nie robicie jeszcze większej krzywdy, hitem jest w