Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr czy dotyk na randce jest niezbędny do tego, aby była ona udana? Jak rozpocząć kontakt fizyczny na randce?

Jak to jest z tym dotykiem na randce? Mam trochę mętlik w głowie. Z moich doświadczeń wynika, że moje wszystkie udane randki różniły się od tych nieudanych tym, że na tych pierwszych był dotyk. Z drugiej strony, gdy jednej czytam zdanie #rozowepaski na ten temat, wszystkie mówią, że dotyk na pierwszej randce odpada, ponieważ one nie życzą sobie, żeby jakiś obcy typ je dotykał. Przykład poniżej.

https://www.wykop.pl/wpis/28005601/wczoraj-bylem-na-swojej-pierwszej-randce-z-tindera/

Jednak jeśli mam być szczery to jak wspominam moje randki, na których nie było żadnego kontaktu fizycznego to pamiętam, że były one takie ... suche, no po prostu czuć, że czegoś na nich brakowało, takie zbyt oficjalne.

Mój problem polega na tym, że ja nie zawsze wiem czy i jak wprowadzić ten dotyk na randce. Sam też nie jestem pewien czy to nie brak dotyku bym problemem na moich nieudanych randkach był problem czy to, że po prostu nie wystarczająco dobrze się rozmawiało, więc i tak jego wprodzanie nie byłoby sensu. Jednak przynajmniej raz byłem pewien, że był przyczyną porażki.

Aa I żeby nie było to przez dotyk niekoniecznie mam tutaj na myśli jakieś namiętne pocałunki z językiem czy macanie, ale bardziej trzymanie się za ręce, przytulanie, bawienie się włosami.

#randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #uwodzenie #relacjedamskomeskie #logikarozowychpaskow #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef08de4b679bead157f65c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[===================================.....] 87% (204zł/235zł)
Anonimowy: ... 2zł dziękuję!
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: jak? najprościej. Siedzisz sobie z panną na ławce i mówisz jakiś tekst typu "ooo ale masz fajny kolor paznokci, blablabla, pokaż rękę". Wułala - masz kontakt (to tylko przykład wymyślony w sekundę tu i teraz). Nie rób nic głupiego jeżeli czujesz, że np. objęcie będzie zbyt odważnym krokiem, bo dziewucha jest bardziej nieśmiała. To trzeba powolutku, also nie uważam, że na pierwszym spotkaniu MUSISZ próbować into ten magiczny dotyk. Zbyt
gdy jednej czytam zdanie #rozowepaski na ten temat, wszystkie mówią, że dotyk na pierwszej randce odpada, ponieważ one nie życzą sobie, żeby jakiś obcy typ je dotykał.


@AnonimoweMirkoWyznania: ile razy jeszcze tych wysrywów bedziesz czytać i będziesz w zimie chodzić w sandałach? One sobie nie życzą żeby brzydki facet ich dotykał albo taki z którym rozmowa sie nie klei (a nie klei sie po facet jest najczesciej brzydki). Ty robisz swoje
Różowa: Jak widzisz ze jej się podobasz to możesz ją musnąć po ręce, a nawet sekundę przytrzymać w talii jedna ręką , z językiem bym się nie pchała. Jak siedzicie przy jakims stoliku i położysz na chwilkę swoją dłoń na jej to będzie też słodkie. Tylko musi być wyczuwalne choć trochę chemii.

Zaakceptował: sokytsinolop

@jakiezycietakiarab: ale wiesz, że to moga być dwie różne grupy kobiet?

@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że to zależy od kobiety i Waszej znajomości przed tą pierwszą randka.

Ja jestem raczej nieśmiała w takich kwestiach i nie lubię zbyt szybkiego zmniejszania dystansu fizycznego, pierwsza randka to jest spotkanie jednak z jescze obcym facetem, jeśli to miałoby być z internetu/tindera - więc dotyk zdecydowanie odpada. Troszkę lepiej by wyglądało jeżeli randka z kimś znanym
@agaja: Wstępnie podoba ale przecież na zdjęciach mozna wyglądać lepiej lub gorzej stąd jak najbardziej te dywagacja mają sens.
Ty mówisz o randce, my o pierwszym spotkaniu gdzie ludzie sie w ogóle nie znają a wyobrażenie o siebie mają jedynie ze zdjęcia i rozmów co nijak nie przekłada sie na real czyli zapach, mowa ciała, ton glosu, rozmowa na żywo. Jeśli wiec przyjdzie facet mniej atrakcyjny niz na zdjęciach lub słabo
OP: @AndyMendy:

Nie jestem incelem, uprawiałem seks i to wcale nie z divą. Jestem dobrym tancerzem i nie mam brzydkiej mordy, więc zdarzyło mi się mieć ons z dziewczyną poznaną w klubie. Poza tym jak pisałem wcześniej miewałem także udane randki, miałem też krótkie fwb. Mój problem polega na tym, że nie zawsze jestem w stanie to wyczuć jak i kiedy dotykać i przez to co piszą różowe wydaje mi
WiedźmińskaSamica: @AndyMendy: Takie analizowanie każdej sytuacji wynika z autyzmu. Większość tych sławnych wykopowych #programista15k, którzy w wieku 25+ nigdy się nie całowali i nie trzymali kobiety za rękę, to właśnie osoby z autyzmem, albo ewentualnie z zespołem Aspergera. Świetnie sobie radzą w obcowaniu z komputerami, ale z kobietami zupełnie im nie idzie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

@pijekubusplay: czyli kwestia definicji randki tu wchodzi :)
W sunie spotykałam się wiele razy z podejściem, że pierwsze spotkanie z kimś z tindera to też już randka, stąd też i o takiej sytuacji pisałam :)

Ale przyznam, że męża poznałam na żywo kilkanaście lat temu, więc nie było okazji na pierwsze spitkania/randki z kimś poznanym przez internet, więc tu doświadczenia nie mam.
Tl;dr czy dotyk na randce jest niezbędny do tego, aby była ona udana? Jak rozpocząć kontakt fizyczny na randce?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma czegoś takiego jak schemat udanej randki. Poza tym, na randki można chodzić już będąc w związku czy w małżeństwie. Tylko nie nazywa się tego "randką".

Jak to jest z tym dotykiem na randce?


Z kobietami buduje się inaczej bliskość niż z facetami. Z kumplem robisz coś - grasz w
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze na powitanie podaję rękę (Pierwszy neutralny kontakt fizyczny akceptowany społecznie) i całuję w policzek (Rozpoczyna się podróż moich feromonów, mojego zapachu - perfum, do jej pierwotnej - gadziej części mózgu). Co zyskuję - już ją dotknąłem więc pierwsza bariera dotyku została przełamana i mogę iść o krok dalej np. Mówię "Przepiękny pierścionek" i unoszę lekko jej dłoń żeby go obejrzeć i już masz kolejny kontakt, który może naturalnie trwać
skoro kobieta zgadza się na randkę, to przecież chyba się jej JUŻ podoba, więc te dywagacje srednio


@agaja: Oj nie byczqu -1. Często spotykają się bo "nie mają co robić", czasem szukają "darmowego obiadu", albo kogoś, kto będzie utwierdzał je w tym, że są atrakcyjne xD