Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki, pracuje dla #douglas w dziale social media, nie bede opowiadał gdzie co i jak . Ale zwróciłem im uwage, ze wpadające skargi 'giną', chodzi o negatywne recenzje.


brak reakcji, która dała by mi case study albo 'co odpisać'.
Jednak sam po zakupiłem sobie nowość:
https://www.douglas.pl/Akcesoria/Domowe-SPA/%C5%9Awiece/index_050317.html?filterClassifications=%C5%9Awieca&filterBrand=Candly%26Co
byłem nakrecony napisać kilka recenzji, bo trochę słaby to towar, a tak chwalili nam go, mimo ze mielismy dobre promki tylko dla nas na te świeczki. Dlatego, piszę recenzje, że takie sobie, nic wielkiego takieg 3/5 itd

Dodaje, jest super. Po 2 tyg gdy czytam sobie FB. Klietka, ktora ma odznaczenie na stronie bardzo aktywnej, pyta czemu nie reagujemy na jej zapytanie. Napisałem o co chodzi, wyszlo, ze tez temat świeczki. Wchodzę w jej zamowieia, i co? Jej i kazda świeczka nadal 0 ocen. WHAT?! Okazuje sie, ze chyba maja towar wadliwy / slaby i każdy kto kupi probuje ocenić negatywnie (słusznie),a oni cenzurują. Nie wiem co zrobić, bo dostałem naganę, ze chciałem jej pomóc. Nie wiem czy da się 'skrążyć firmę' za to, bo jak? Czuje straszny wałek, wykop #perfumy możne coś zrobi? Ostrzegam PR marki jest solidny, bo wiem jak nas szkolili, dlatego ostrzegam. Czasem widać wpisy bez odpowiedzi i odpisując na nie mamy 'pogadanki'.
#afera #pracbaza #pomoc #internet #sklep #swieczki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eefea44b679bead157f64df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiscie ze nie, kokega sie dziwil ze na tym zarabiaja wiec podrzucilem jedno z wyjasnien - robia nieoficjalnie czarny pr dyskontom internetowym i pod bandera "ekskluzywnego" sklepu z oryginalnymi perfumami lupia januszy gigantycznymi cenami
Poza tym jak @Minishcap wspomnial maja szerszy asortyment co uzupelnia im powolny (tak podejrzewam, ze wzgledu na ceny) obrot perfumami
Dlugo pracujesz? Chyba nie bo to akurat tajemnica poliszynela, ze spolki majstruja przy opiniach w internecie