Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótka piłka z mojej strony - w jaki sposób poznajecie nowych ludzi, zwłaszcza kobiety?

Przeprowadziłem się w ubiegłym roku do Warszawy, spodziewałem się poznania nowych osób, a tu w sumie dość słabo. Ludzie w pracy starsi, już sparowani, znajomych w mieście mam tylko garstkę i wszyscy zajęci swoimi sprawami. W ogóle zauważam, że każdy biegnie w swoją stronę, ignorując wszystko dookoła.

Wychodzicie samotnie na miasto i poznajecie nowe osoby? W knajpach, restauracjach, "na mieście" zwykle ludzie są w grupie lub przynajmniej w parze. Trochę niezręcznie zagadywać do grupy znajomych będąc zupełnie obcym, tak mi się przynajmniej wydaje.

Dziewczyny, co myślicie w sytuacji gdy chillujecie z koleżanką, albo wyszłyście pogadać i zawraca Wam głowę jakiś koleś? Natręt? Spoko? Czy zależy jaki koleś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając ewentualne komentarze to wolałbym nie zakładać tindera.

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #socjologia #spoleczenstwo #feels #tidner #warszawa


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee49def2d35834c6b87ebf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===================.....................] 48% (112zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 16
OP: @mk321: Nie jestem jakoś mocno wierzący, a praktykujący jeszcze mniej. Nie kłóci się?

@Akayari: Do studiów niestacjonarnych się przymierzam już od jakiegoś czasu, ale jakoś zebrać się nie mogę.

Właśnie nigdy sam do knajp nie wychodziłem, trochę trudno mi to sobie wyobrazić.

@January25: Dokładnie takie same mam odczucia odnośnie do zagadywania obcych ludzi.

@nvrmnd @BotGirl: Że też wcześniej na to nie wpadłem, znakomity pomysł! Na pewno
@AnonimoweMirkoWyznania: zapisz się na taniec jak swing (np. lindy hop) - serdeczna społeczność, nie dość że to gwarancja poznania multum ludzi, to jeszcze regularne potańcówki, wyjazdy itp. Więc nie dość że społecznie można zyskać, to bonusowo nowe skille i formę ;)