Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czym się różni wizyta u divy z roksy od ONS z laską z tindera? Dlaczego to pierwsze jest negatywnie oceniane przez różowe, a to drugie pozytywnie? Chodzi o to, że facet nie ma prawa iść na skróty? Musi nadskakiwać księżniczkom z tindera, zabiegać o ich względy, stawiać im kolacje w drogich knajpach?

Musicie zrozumieć, że nie każdy facet chce tracić czas na swipe'owanie w lewo/prawo, pisanie kilka dni i prowadzenie gry, w której musi przekonać dziewczynę, by dała mu seks, a ona w tym czasie udaje cnotkę niewydymkę. Po prostu szybciej jest zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę, niż bawić się w jakieś podchody. To tak jak z wizytą u fryzjera - dzwonisz, umawiasz się, idziesz, otrzymujesz usługę, płacisz, wychodzisz.

#kiciochpyta #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #ons #tinder #roksa #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed4f6ed1487ee2d07aa7ce2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czym się różni wizyta u divy z roks...

źródło: comment_1591027474x82LNBVMcXFRyEHmG9ca9f.jpg

Pobierz
  • 51
PospolitaMurzynka: Jeśli wszystko sprowadzasz do "nadskakiwać księżniczkom z tindera, zabiegać o ich względy, stawiać im kolacje w drogich knajpach" to już nie ma dla Ciebie nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co się przejmujesz zdaniem bab? Przecież masz #!$%@?, co ci to robi za różnice że żadna cię nie chce jeśli im nie zapłacisz?

Zaakceptował: LeVentLeCri
różowa: > Musicie zrozumieć, że nie każdy facet chce tracić czas na swipe'owanie w lewo/prawo, pisanie kilka dni i prowadzenie gry, w której musi przekonać dziewczynę, by dała mu seks

Nie, to ty i tobie podobni musimcie zrozumieć, że nie każda laska żyje ONSami. Lwia część szuka związku, w którym to będzie uprawiać seks z osobą, z którą ją coś połączy. Wbrew wykopowym generalizacjom większość kobiet nie skacze po ciagle to
@AnonimoweMirkoWyznania: Pasta o kobietach, które nienawidzą prostytutek

Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali
@pap123: seks nie jest zwykła usługą wbrew temu, w co chcą wierzyć wypokowi diviarze. Seks za pieniądze to utowarowienie drugiej osoby co w moim bardzo liberalnym kodeksie moralnym jest nie do przyjęcia.

Nie musisz się z tym zgadzać, ja tylko odpowiadam na pytanie OPa z własnej perspektywy. Wypoki lubią kwiczeć, że kobiety mają problem z prostytucją bo odbiera im hehe władzę ;> Może niektóre mają, kto wie.

Ja mam problem ze
@MsChokesondick: tzn ja bym się z tym spojrzeniem nawet zgodził, ale jednak przypadki zmuszania do prostytucji są marginalne (szczególnie w Europie), a wiekszość dziewczyn robi to z własnej woli. no a jeśli to one podejmują decyzję o sprzedaży takich usług, to czym się to tak naprawdę różni od fizjoterapeutów zarabiających dłońmi, piosenkarzy glosami, pilkarzy nogami itp?
@MsChokesondick: a #!$%@? zarówno wielce ucieśnionych przez nieinteresujące się nimi dziewczyny, jak i dziewczyny których pozycję niby oslabiają prostytutki to jest tak wspaniałe umysłowe #!$%@? że jak mi się będzie chcialo zebrać to aż opiszę ten temat dokładniej w oddzielnym wątku xd