Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie poszedłem na studia żeby odpoczywać ani jakoś specjalnie poznawać ludzi, chociaż poznawanie to powinien być jeden ze skutków ubocznych. Problem jest taki, że tego skutku nie ma. Ludzie na studiach inżynierskich, a konkretnie kierunku informatyka są strasznymi pajacami. I to mam na myśli pajaców zadufanych w sobie. Czasami mam wrażenie, że masa ludzi tutaj jest wręcz agresywna, aniżeli jakaś chętna do normalnej rozmowy. Po prostu nie da się z dużą większością porozmawiać, bo masz wrażenie, że tych ludzi aż dupa piecze, że możesz wiedzieć coś innego niż oni, albo coś w tym stylu. Do tego dochodzi bycie agresywnym (co wspomniałem wcześniej) o jakieś pierdoły. Pomylisz się w jakiejś drobnostce i Ci ludzie zaczynają skakać jak popier#oleni. Na czym to polega i czemu się tak zachowują? Nie wiem. Aż się odechciewa interakcji z kimkolwiek na tym ku#widole. Możliwe, że tak jest z dużą częścią ludzi, ale nie wiem.

#studbaza #informatyka #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed17e9d0054036b426bca97
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde, współczuję, bo rzeczywiście słabo to wygląda. Ja bym ich olał i szedł własnym rytmem, na pewno takim sposobem trafisz w końcu na normalniejsze osoby; po prostu potrzebujesz trochę cierpliwości, na pewno nie wszystkich jeszcze znasz, niekoniecznie też musisz zamykać się tylko na swoją grupę :). Może dałoby się przenieść do innej?
Trzymaj się tam kolego, najważniejsze, żeby Tobie została głowa na karku :D.