Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłem na tinderze fajną dziewczynę, oboje mamy 22 lata. W ciągu dwóch tygodni widzieliśmy się ze 4 razy, na prawdę ciekawie się to zapowiadało...
Po tych dwóch tygodniach znajomości musiałem wyjechać ostatnio na tydzień do Niemiec ( dodatkowe szkolenie w pracy z klientem).

Wczoraj zobaczyliśmy się, dwa dni po moim powrocie. Na wstępie oznajmiła "to nie ma pewnie większego znaczenia, ale chcę być z Tobą szczera i widziałam się z dwoma facetami z tindera kiedy Cię nie było, ale to tylko nic nieznaczące spotkania i już nawet z nimi nie rozmawiam... to co idziemy?"

Od razu odpowiedziałem, że już nigdzie nie pójdziemy a dla mnie znajomość jest skończona. Trudno mi było to mówić bo dziewczyna na prawdę mi się podoba (i wygląd i sposób bycia), ale wytłumaczyłem, że dała sobie aż dwie szanse na znalezienie kogoś lepszego. Skoro ciągle szuka to niech wraca skąd przybyła i niech szuka dalej... Zaczęła jęczeć, że się po prostu nudziła i oni nie mieli nigdy znaczenia. No ale wiadomo jak jest, może powiedzieć teraz co zechce, ale jak któryś z tej dwójki byłby lepszy to wczorajszego spotkania by nie było. I to jest absolutnie pewne, tu nie ma żadnych wątpliwości. Ja wiem, że początki znajomości i ślubu nie braliśmy, ale jeżeli się spotykam z jedną osobą to z innymi tego nie robię. Cały czas wypisuje, dzwoni, przeprasza i mówi że usunęła całą apkę, pokazuje screeny że z tymi typami nic nie pisze, prosi o jeszcze jedną szansę.

Trochę mięknę bo serio laska fajna... Trzymać się twardo czy dać szansę?

#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece49f2b940832ef250ebce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania Przez takich kretynow kobiety ukrywają swoje relacje matrymonialne.

Przecież nie jesteście razem. Dopiero co się spotkaliście. Miała prawo się spotkać z innymi. Choć oczywiście fajnie by było jak by tego nie robiła. Jednak nie masz prawa używać tego argumenty aby kończyć znajomość.
Nie bardzo wiem po co ci to mówiła to trzeba by zbadać. Bo motywacja jest tu dość istotna.

Nie mniej jak chcesz wyłączności to musisz to jasno zakomunikować.

Jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wykop, rok
2019: Jeśli nie jest dziewicą to jest bezwartościowa i skreślona
2020: Jeśli jest wolna ale pójdzie na randkę jeszcze z kimś innym niż ja to jest bezwartościowa i skreślona
2021: Jeśli kiedykolwiek była na randce z jakimś facetem innym niż ja to jest bezwartościowa i skreślona
2022: Jeśli rozmawiała kiedykolwiek z jakimś facetem innym niż ja to jest bezwartościowa i skreślona
@Variv: Cały błąd w tym polegał, że OP nie powiedział aby odłożyła i tindera i spróbowała z nim na serio... Chyba, że czegoś nam nie mówi? Ja generalnie skreślał bym tindery i inne gówno, tam raczej ciężko znaleźć kobietę życia więc takie teksty OP powinien sobie darować, niemniej jednak racji mu nie mogę odmówić. Powiedział prawdę; cały czas szukała, bo jak by się zakochała to by olała innych i miała w
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek, jeżeli d00peczka zasmakowała gry na kilka frontów, to najlepiej dla niej i dla ciebie, żeby ta sytuacja zakończyła się jak najszybciej zanim ktoś złapie większa wczutkę i wyrządzi komuś krzywdę.

Ją ta sytuacja może czegoś nauczy, a tobie po jakimś czasie na pewno wyjdzie na dobre.
Sam przejechałem się kilkukrotnie na zawodniczkach typu SPOKOJNIE TO NIC NIE ZNACZY, dlatego moim zdaniem kompletnie nie ma sensu ryzykować, bo skutki mogę