Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaznie obserwuje ostatnie wpisy nt. Tindeta. Jak czytam te wszystkie metody pua, jęczenia redpill bluepill i tego ze każdy za cel stawia sobie zaliczenie jak największej liczby kobiet, bierze mnie obrzydzenie.

Jeżeli kiedykolwiek zdobędziecie dziewczynę za pomocą tych metod to nigdy nie będziecie szczęśliwi. Całe życie będziecie grali przed nią kogoś innego, albo ona się zorientuje, że jesteście zupełnie inni niż się wykreowaliscie.
Kiedy ktoś was pokocha takim jakimi jesteści, dopiero wtedy będziecie rozumieli, że te wszystkie metody służą wyłącznie pozbawienia was emocji i wyciągnięciu pieniędzy.

Nigdy nie manipulowalem żadnej ze swoich dziewczyn. Wolałem nawet zrobić z siebie debila i wyrazić emocje, niż grać w manipulacyjne gierki. Przynajmniej będziecie mogli spojrzeć sobie w lustro.

#tinder
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecd30c5b940832ef250e9bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie stosowanie się do jakichkolwiek technik podrywu, a potem robienie sprawozdań z "łowów" na tego typu tagach jest obrzydliwe. Szkoda mi ludzi, którzy czują potrzebę się do tego stosować, zamiast w naturalny sposób poznawać inne osoby i nie zakładać, że wylądują z nimi w łóżku czy w głębszej relacji. Przykre, że nie widzą długofalowych skutków, jakie im to przyniesie
WalecznaProgramistka: Olej Tindery Facebooki i całe internety w poznawaniu dziewczyn (chyba że mieszkasz w małej mieścinie) One mają maksymalny przesyt w facetach z netu i uważają ich za "gorszy sort" bo może nie potrafił zaczepić w realu itd Prawie żadna dziewczyna nie piszę do większości facetów w necie więc nie ma sensu im dawać uwagi a faceci wszystkie spamują jak leci. Chyba że na Tinderze jesteś 8/10+ to ok ale wtedy
Dorabiacie sobie w głowie różne teorie że jesteście przegrywami. Zmiencie podejscie i tyle, bo Wasze porażki są tylko i wyłącznie przez to co siedzi w Waszych łbach


@AnonimoweMirkoWyznania: tak? to jak wyjaśnisz fakt, że kobiety nie chcą ze mną rozmawiać i nie są zainteresowane nawet koleżeńską relacją?