Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja nie wiem jak to mozliwe, mam 2 braci pare lat starszych ode mnie, no i obydwaj wygladaja jak typowi #chad 190 cm wzrostu, bary szerokie jak #!$%@? mimo ze sa dość chudzi, tylko czasem troche pomachaja na silowni. Linia szczeki ostra, czasem mi opowiadaja o swoich przygodach z pannami, czesto same do nich lgna. Moze nie sa to opowiesci jak z wykopu, ze pale wyciaga i sie zlatuje 20 kobiet, no ale raczej nie maja problemu zeby jakas dziewczyne wyrwac. I wtedy wkraczam ja, 175 cm wzrostu, 20 lat a wygladam na 15. linia szczeki jak u dziecka, 0 zarostu, mimo ze silownia regularnie i dosc sie przykladam w tej sprawie, to i tak szkieletu sobie nie rozszerze za bardzo, kontaktow z kobietami prawie 0. Na domiar złego jestem czesto do nich porownywany przez rodzine, "no twoi bracia to w twoim wieku juz chyba z 10 dziewczyn przyprowadzali do domu, a ty co dalej sam jestes" co juz w ogole mnie dobija i sprawia, ze czuje sie jak gowno :( Praktycznie w kazdej kwestii jestem do nich porownywany, chyba najbardziej boli mnie ta wzrostowa. No co ja poradze ze jestem karłem, wzrostu sobie nie wybieralem. Czuje sie jak smiec
#zalesie #feelsy #rozowepaski #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec59d5bf5c87a77924b5633
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 7
@mus_tang: Kupa prawda, jeśli wygląda niedojrzale jak chłopczyk to żadna zaleta. Jak ma 40 lat i wygląda na 30 to fajna sprawa. W jego przypadku pewnie będzie tak, że wygląda na 15 latka, a później przeskoczy ten etap i będzie wyglądał jak zgredek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)