Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy trudno jest dostać dziekankę? Kończę pierwszy rok studiów, mam całkiem ok oceny. Jednak stwierdziłem, że chyba chcę studiować coś innego, znacznie trudniejszego. Mam plan, aby po zaliczeniu wszystkiego wziąć urlop dziekański na cały następny rok, zrekrutować się na nowy kierunek studiów i przez cały następny go kontynuować.

Jeśli by mi się ten nowy kierunek nie spodobał lub był dla mnie za trudny, wróciłbym na ten co wziąłem dziekankę i byłbym najwyżej rok w plecy. Jeśli jednak by mi się spodobał to bym po dziekance nie wrócił i na ten pierwszy kierunek i tyle.

Pytanie tylko czy ten urlop trzeba jakoś specjalnie umotywować? Może wymyślić jakąś bajkę, że potrzebuję pieniędzy i muszę cały następny rok popracować? Pomoże ktoś?

#studbaza #studia #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec2c1cdf5c87a77924b51fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
TrzeźwaFeministka: zależy od prodziekana. Ja poszedłem do swojego i wprost powiedziałem, że chce się dostać na inne studia, a on mi powiedział, ze dobrze robię, bo w jego branży fatalna koniunktura i ,że kibicuje. Potem jeszcze z nim rozmawiałem i powiedział, że gdybym szukał pracy po tych dwóch to będę ustawiony do końca, życia bo takich specjalistów nie ma. Super facet.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ŁadnyPstrong: Nie wiem jaki jest regulamin studiów na twojej uczelni, OPie, ale u mnie jest tak, że dziekankę można wziąć z kilku powodów: niezadowalające efekty kształcenia (czyt. za dużo brakujących ECTSów, żeby wziąć warunek), przyczyny zdrowotne, bez podania powodu. Zerknij w regulamin, bo a nuż i u ciebie tak można.

Zaakceptował: LeVentLeCri