Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co powiecie o takiej sytuacji. Jestem z chłopakiem już kilka lat. Ostatnio zaczął sobie żartować o mojej przyjaciółce i z tego powód jest mi bardzo przykro i jestem zła. On twierdzi, że mam cytuje "kija w dupie" i to zabawne. Czasem kilka dni pod rząd czasem kilka razy w tygodniu po kilka minut a nawet dłużej wali tekstami, a mówię że przegina, a on się śmieje i żartuję sobie, że a może weź ją do nas do łóżka. A nie fajnie tak w trójkącie? A co się tak spinasz, ty będziesz obok a jak wiesz. O jak fajnie tak razem. A mogę ją przegruchac? A jaki problem, pewnie czuję się samotna nie bądź samolubna. Na moje oburzenie reaguje śmiechem i ciągnie takie teksty cały wieczór. Co o tym myślicie i co mi doradzicie?
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb4871746fe92d49c8cfe0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
Jeśli chcesz trójkąt to ja zaproś, jeśli nie zrób żarty o jego kolegach. Jeśli ma jakiegoś bardzo przystojnego to pewnie od razu wymieknie bo uderzy to w jego samoocenę. Jeśli się zgodzi to pozostaje trójkąt z kolegą? :d wtedy chyba ci nic nie zostaje jak zrewanżować sie z koleżanką. Może od tego momentu zaczniecie swingowac z sąsiadami. Może ktos kiedyś okażę się niesamowitą druga para w łóżku i stworzycie otwarty związek czterech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie życzysz sobie takich żartów i jest ci przykro to powinien to uszanować i się zamknąć. No i pewnie marzy mu się trójkąt a nie powie wprost więc udaje że żartuje. Dla mnie osobiście taka sytuacja chora, na poziomie 15 Latków. Jeśli ma fantazje seksualne to niech o nich porozmawia jak dojrzały człowiek, a nie jakieś chore gierki które Tobie sprawiają przykrość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ustaw granice, skoro sprawia ci to przykrość to powinien przestać a jak tego nie robi to ewidentnie ma gdzieś twoje uczucia. Raz dwa to może i taki niewinny żart ale z twojego opisu wygląda że ciągle to robi. Brak szacunku to brak związku.
MętnaŁania: Nie kocha cie odcinek 4213. Zostaniesz z nim bo łobuz kocha najmocniej cześć 4545. Trujesz nam dupę na mikro a i tak nic z nim nie zrobisz odcinek 287234652342
. Dziewczyny, ogarnijcie się. Albo znajdujecie sobie normalnych facetów albo tolerujcie chama w domu. Po co milion razy żalić się tutaj i w kółko #!$%@?ć mikro tym samym problemem? Jeśli nie umiecie być w związku to może czas na przerwę? A
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz mu że w pracy masz takiego fajnego kolegę z pracy i tez mu tak kilka dni pogadaj zobaczysz jak szybko głupoe rozmowy się skończą. Dodaj jeszcze że podobno ma duzego i aż masz ochotę sprawdzić. Wspomnij swojemu że mimochodem że kolega jest bi i jak kiedyś widział jego zdjęcie to powiedział że takich lubi. Z głupkiem trzeba walczyć jego metodami