Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zostawiliscie swoją partnerkę/partnera przez to, że od (miesięcy) częstotliwość seksu Wam nie odpowiadała? Mam wrażenie, że to trochę myślenie jak typowe zwierzę (związek jest niezły, trwa 4 lata, mamy po 23lvl). Ale coraz bardziej zaczyna mi to doskwierac.. Były rozmowy, różowa mówi, że ma takie libido (kiedyś była inna, twierdzi, że człowiek siebie się uczy i zmienia), że jest zadowolona podczas seksu I tyle jej obecnie odpowiada (czasem 1raz na miesiąc, czasem 2, czasem 0 przez 3-4 tyg). Kocham ją, ale z drugiej strony nie widzę takiego życia np w małżeństwie kiedyś, nie ma opcji, to jednak jest dla mnie też ważne

#seks #zwiazki #niebieskipasek #rozowy #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 96
@AnonimoweMirkoWyznania spróbujcie jeszcze seksuologa. Czasem faktycznie może być taka różnica w seksualnosci u dwóch ludzi, że aż trzeba się rozstać, bo inaczej frustracja zje, ale seksuologowie mają też sposoby na doprowadzenie do kompromisu, który Wam obojgu może pasować.

Ale może to też nie być problem z różnicą w libido. Polecam książkę "Ona ma siłę" o seksualności kobiet, bo ona różni się trochę od seksualności mężczyzn, przez co na ten temat jest masa
Wpodobnejsytuacji: @13czarnychkotow
Ależ mnie drażni gadanieo seksualności kobiet. Bo trzeba zrozumieć i książkę na ten temat przeczytać albo pójść do seksuologa, żeby ktoś obcy rozwiązywał Twój problem w łóżku.

Dlaczego kobiety note zaczną czytać książek o seksualności mężczyzn?
Sam jestem w podobnej sytuacji. Z moją żoną od liceum i na początku było spoko teraz jak są dzieci to praktycznie wcale. Staram się jak mogę bo rozumiem, że przecież jej ciężki i
@AnonimoweMirkoWyznania do Wpodobnejsytuacji: o seksualności mężczyzn też są mity, ale jest ich dużo mniej niż o seksualności kobiet, bo męski pogląd na seks zdominował świat, przez co kobiety próbują się dostosować do męskiego wzorca i jak widać to nie zawsze działa - zobacz ile na tagu jest wpisów o tym, że różowa nie ma ochoty na seks. O seksualności mężczyzn też są książki, ale to książka o jej seksualności mogłaby jej pomóc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest taka teoria miłości, która mówi, że składa się ona z trzech składników:

Teoria ta zakłada, że aby istniała prawdziwa miłość pomiędzy dwoma osobami, powinny wystąpić w jej przypadku trzy składniki: namiętność, intymność i przywiązanie lub poczucie obowiązku. Każdy z tych elementów Robert Sternberg zdefiniował w następujący sposób:

Pasja: wysoka intensywność związana z pożądaniem o podłożu seksualnym lub romantycznym. Stała, silna tendencja do poszukiwania jedności fizycznej i/lub emocjonalnej z drugą,
R187 - @AnonimoweMirkoWyznania: Jest taka teoria miłości, która mówi, że składa się o...

źródło: comment_1587286099CQ1xlOA32VDAB1ltm2KGiT.jpg

Pobierz
OP: @khaes: wyglądam lepiej niż przedtem, może coś innego spowodowało, że nie jestem atrakcyjny dla niej? no nie wiem, kiedyś i gorzej wyglądałem i gorszy poziom reprezentowałem sobą (nawet stanowiskiem w pracy)

@domichalek: z doświadczenia mówisz? niby między nami się układa nieźle, teraz trochę gorzej przez ten temat..

@Przekopowiec: no wlasnie tego sie obawiam, że coś tu jest nie tak. Nie zapuściłem się, mam lepsze powodzenie niż kiedyś