Wpis z mikrobloga

@bartov: Subowałem go, bo do tej pory robił nawet fajne rzeczy. Ale to, to już widoczne imponowanie gimbusom, którzy cycki, to tylko w internecie mogą zobaczyć.
  • Odpowiedz
@bartov: Po pierwszej złapanej przez niego wyłączyłem przeglądarkę. Potem widziałem, że jakiekolwiek krytyczne uwagi uznaje za #hejt i nie można z kolesiem podyskutować.
  • Odpowiedz
@bartov: najpierw wzbudzał zainteresowanie i zaufanie, później bezczelnie to wykorzystywał. pięść sama się zaciska :]
  • Odpowiedz
na początku dziewczyny są pozytywnie nastawione i wyluzowane, nagła zmiana sytuacji nie pozwala im racjonalnie myśleć, tak sobie tłumaczę ich bierność...
  • Odpowiedz
@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: takie pokolenie justinów bieberów... oczywiście że bym na to nie pozwolił. warto zauważyć, że reakcje mogą być wyselekcjonowane żeby wszystko wyglądało miło i przyjemnie, a być może innych reakcji było więcej.
  • Odpowiedz
@baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: Wiadomo, że to z pewnością było zmontowane. Nawet nie wiem czy on tam po pysku dostał czy nie - jak pisałem, odpuściłem sobie ten film. Pewnie zmontowali tak, że dostał strzała czy dwa dla autentyczności a poza tym same takie...
  • Odpowiedz
@Ian: @bartov: @tangerine_: Poza tym wszystkim, jak usłyszałem ten głos zza maski, pieprzący coś o cyckach to zachciało mi się śmiać. Wiem, że nie wypada, ale żeby tak łapać piersi przed mutacją? :P
  • Odpowiedz