Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj zacząłem pracę przy renowacji palet w #holandia. Jest to praca przez agencję, powiedzcie mi czy wszędzie tam, gdzie są nasi jest tak bardzo przejane? Po 1 dniu mam dość. Pracujący tu Polacy to najgorsza hołota na świecie. Zaczynam pracę, nikt nic nie pokaże, nic na spokojnie, od razu wyzwiska i groźby.Jeden lump to się chciał nawet bić o #!$%@?ą deskę. I to ciągłe darcie ryja ''ogień'', a mają płacone na godzinę. Ja #!$%@?ę, tak #!$%@?, niemiłych, agresywnych ludzi nigdy nie widziałem. Na drzwiach kantyny jest naklejka ''zakaz palenia'', a mimo to bydło ma #!$%@? i jest tam nakopcone jak w kotłowni. Przy tej pracy idzie się usyfić, chciałem więc umyć ręce, a nie widziałem gdzie jest mydło czy coś. Stojący obok Polak mówi ''umyj tym'', ja myję i dostrzegam szyderczy uśmiech na jego krzywym ryju. Okazało się, że myłem ręce jakimś chemicznym gównem. Jak można by takimi #!$%@? w stosunku do swoich rodaków? Skąd to się wzięło? W domu, gdzie mieszkam też patologia. Od razu po pracy leję się wóda, a zioło jest jarane nawet w pracy. Zostawiłem w lodówce jedzenie, to ktoś mi #!$%@?ł. Z kim ja mam do czynienia? #!$%@? faceci po czterdziestce, hołota #!$%@?. Nie wytrzymam tam ani chwili dłużej. Agencja może zmienić pracę na inną za tydzień. Pieniądze, które wydałem na ten wyjazd poszły się #!$%@?ć.#!$%@? tracę wiarę w ten naród. Co robić? Mam szukać czegoś innego? Wracać do Polski?

#niderlandy #pytanie #praca #pracazagranica #emigracja #przegryw #anonimowemirkowyznania #zycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku, wracaj jak najprędzej do Polski, zatrudnij się w jakimś Kauflandzie czy coś. Wgl zrobiłeś jakiś research przed wyjazdem? To ty nie wiesz, że jeśli nie jesteś specjalistą i jedziesz na pierwsze lepsze roboty za granicę to zawsze trafiasz na nie te warunki, nie tą pracę i najgorszy sort ludzi jaki może być? W takich miejscach zawsze pracuje społeczny odpad. Nie wiedziałeś? To teraz wiesz. Miej godność i szukaj normalnej
@AnonimoweMirkoWyznania brzmi mega #!$%@?, musiałeś ultra źle trafić. Z ciekawości, jaka agencja i jakie miasto?
Tak jak koledzy wyzej piszą, szukaj po innych agencjach, tutaj na miejscu. Zapisz sie na grupki polakow w... (tutaj twoje miasto pracy/zamieszkania). Jeśli to jakieś mniejsze miasteczko, a nie Haga, Rotterdam itp. To czasem znajdą sie dużo bardziej wartosciowi Polacy. Zrob research jesli chodzi o pracę w twoim regionie i szukaj sobie pokoju, jeśli jesteś sam.
Powodzenia
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobne obserwacje czy to w Niemczech, czy w Anglii na najniższych stanowiskach Polacy potrafią się zabijać i pracę i niszczyć innych. W dodatku jak ktoś zostanie kapo to się koniecznie musi dowartościować( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przejmuj się, szukaj innej pracy w Holandii, byle nie przy rolnictwie, może jako komisjoner w magazynie na szybko, też będą durnie, ale mniej i coś znajdziesz w międzczasie normalnego.
@sipa:

przemyslane a zarazem proste rozwiazania chociazby dróg czy sciezek rowerowych


Nie wiem co jest w tych rozwiazaniach prostego bo technologicznie to drogi samochodowe i rowerowe sa tu dosyc zaawansowane. Poza wjazdami/zjazdami na autostradach, naprawde kiepski pomysl i w DE jest lepiej.

kierowca autobusu na ciebie poczeka i sie przywita a kasjerka zagada z usmiechem


Nie zawsze poczeka, a witac to oni sie poprostu musza bo inaczej zostana zwolnieni.

twoje podatki