Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu zdarzyła mi się sytuacja, za sprawą której po pięciu latach mniejszej lub większej aktywności postanowiłem zrezygnować z chodzenia na Roksy. Powód dość prosty - pęknięta prezerwatywa. Pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, ale to wystarczyło, żeby uświadomić sobie prawdziwą wagę niebezpieczeństwa. Niby człowiek zawsze wie, jakie jest ryzyko, ale ono zawsze jest gdzieś tam daleko, jeśli nie miało się z nim do czynienia bezpośrednio.

Oczywiście po wszystkim konsultacja z lekarzem, seria badań na wszelkiego rodzaju choroby. Wszystko skończyło się na strachu. Nigdy nie chodziłem do całkiem przypadkowych dziewczyn. Wybierałem jedynie profesjonalistki z pozytywnymi opiniami. Takie dziewczyny dbają przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo, więc pośrednio i o klienta. Może to zadziałało na moją korzyść w tej sytuacji.

Tak czy inaczej od kilku miesięcy nie chodzę na seks do dziewczyn na telefon. W razie chęci, nadal zdarza mi się chodzić na masaże erotyczne. Po tych kilku latach i tak wydają mi się one bardziej interesujące od spotkań na seks.

Nie polecam jednak chodzenia w obecnej sytuacji #koronawirus -owej. Dziwię się, że niektóre salony masażu ciągle są otwarte. Niektóre wprowadziły jakieś śmieszne zabiegi odkażające, które nic kompletnie nie dadzą, jeśli ktoś jest chory bezobjawowo i zaraża.
#roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 33
Powód dość prosty - pęknięta prezerwatywa. Pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, ale to wystarczyło, żeby uświadomić sobie prawdziwą wagę niebezpieczeństwa. Niby człowiek zawsze wie, jakie jest ryzyko, ale ono zawsze jest gdzieś tam daleko, jeśli nie miało się z nim do czynienia bezpośrednio.


@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobny staż w odwiedzaniu pań, bo 4 lata. W zasadzie faktycznie dość stresująca sytuacja, która nastręcza trochę obaw. Ale z drugiej strony nie
OP: NiewidomaDama:

Bys mial dziecko z dziwka gratulacje

Zakładając tę nieprawdopodobną sytuację, że dziewczyna nie zabezpieczyłaby się dodatkowo, a w razie zajścia, nie usunęłaby, to w zasadzie same plusy tutaj widzę. Dziewczyna ładna i z rozmowy wynikało, że całkiem inteligentna, więc dobrze posiane geny. Zarabia dużo, więc zapewniłaby dobre warunki dziecku - czyli geny jeszcze lepiej rokują.

a ja mam odmienne wrażenia, zdecydowanie bardziej wolę seks - na masaż rzadko kiedy
Jak wyglada sytuacja z pieniedzmi?


@AnonimoweMirkoWyznania: gitarka, jeśli bym sobie nie mógł pozwolić to bym nie chodził. To też nie jest tak, że chodzę codziennie XD.

Nie szkoda ci ich wydawac na diving?


@AnonimoweMirkoWyznania: coś z życia trza mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nadchodzace playstation 5


@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze mówiąc akurat to mnie nie bardzo jara, znudziło mi się to jakiś czas temu

mógłbyś za to
@slepauliczka: jak ktoś jest przegrywem, że żadna laska nie chce na nich spojrzeć to muszą sobie radzić na swój sposób i nic komu do tego, #!$%@? też są wbrew pozorom na świecie potrzebne :-)
@AnonimoweMirkoWyznania:

mialbys mial dziecko z dziwka gratulacje Zakładając tę nieprawdopodobną sytuację, że dziewczyna nie zabezpieczyłaby się dodatkowo, a w razie zajścia, nie usunęłaby, to w zasadzie same plusy tutaj widzę. Dziewczyna ładna i z rozmowy wynikało, że całkiem inteligentna, więc dobrze posiane geny. Zarabia dużo, więc zapewniłaby dobre warunki dziecku - czyli geny jeszcze lepiej rokują.


Iks De xD