Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślicie, że #rozowepasek na wykopie są tak grzeczne i cnotliwe jak się opisują? I tu się poważnie mylicie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dziwnym trafem się tak złożyło, że ja i jeszcze dwóch innych Mirków (w tym jeden znany wszystkim atencjusz) mamy odmienne zdanie! Otóż Wykop jest milion razy lepszy niż #tinder i znalezienie tutaj Mirabelki na segzy to prosta historia xD
Osobiście mam na koncie 7 sztuk, w tym dwie znane atencjuszki, natomiast moi koledzy są bardziej obrotni i mają wyniki dwucyfrowe. I to wszystko w niecały rok xD
Także #przegryw dla Was nie ma ratunku, a każdy #chad może ruchać na wykopie ile tylko chce, a te najbardziej święte Mirabelki, które to umoralniają innych lubią najbardziej ostro i najbardziej wulgarnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak na marginesie, #wroclaw i #warszawa toczą dzielny bój o to, które z miast jest Stolicą Polskiego #!$%@? xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 32
każdy #chad może ruchać na wykopie ile tylko chce


@AnonimoweMirkoWyznania: lol przecież #chad może ruchać wszędzie

te najbardziej święte Mirabelki, które to umoralniają innych lubią najbardziej ostro i najbardziej wulgarnie


@AnonimoweMirkoWyznania: nic nowego, ja zawsze wiedziałem, że vikop to kopalnia różowych psychicznych i hipokrytek największych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że #rozowepasek na wykopie są tak grzeczne i cnotliwe jak się opisują?


@AnonimoweMirkoWyznania: nigdzie takie nie