Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#koronawirus #wlochy #wuhan #chiny
Moze to glupie a moze nie, bez wzgledu na to mam nadzieje ze sie nie przyda ale wydalem wlasnie 3000zl maski ochronne, filtry, oraz zywnosc gdyby wiruz rozprzestrzenial sie w polsce w wiekszej skali. W tym momencie mam zapasy jedzenia i inne niezbedne srodki do zycia na kolejne 6 miesiecy. Nie chce siac paniki bo mozliwe ze za miesiac/dwa wszystko wygasnie i nie bedzie nawet jednego wiekszego ogniska w polsce ale polecam zrobienie zapasow dla rodziny na przynajmniej 2 tygodnie. Czlowiek spi wtedy spokojniej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#koronawirus #wlochy #wuhan #chiny
...
źródło: comment_1582565135mpNzWEK8bQDFmxNqnPbxtF.jpg
  • 15
OP: @Krachu @sokytsinolop @asd23434asd @mus_tang @wrona80 @Wandsbeker @AstralnyPenetratorOkolicBikini @AnonimoweMirkoWyznania
1. Tak, fatalny błąd z mojej strony. Oczywiście chodziło o "wirus" ale nie miałem jak poprawic po dodaniu
2. Tak, 3000zł kosztowało mnie jedzienie, maski, środki czystości na 6 miesięcy dla 4 osobowej rodziny.
3. Zdjęcie które dodałem to zdjęcie poglądowe, zwykłe zdjęcie wyskakujące po wpisaniu food supply w google. Niestety nie mam miejsca na skladowanie tego wszystkiego wiec lezy w kartonach