Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio założyłem się z koleżanką i wygrałem. Stawka zakładu była całkiem duża - beczka piwa.
Jestem piwoszem i miałem nadzieje, że mi kupi coś fajnego(ona zna się trochę na tym, a nawet jeśli nie była pewna, to mogła poprosić jakiegoś innego piwosza o pomoc).
Problem polega na tym, że ona sobie ze mnie zakpiła xD Otrzymałem 5 litrową butelkę po wodzie mineralnej, podobną do tej na obrazku, wypełnioną w 2/3 jakimś tanim piwem(inni mówią, że kupiła najtańszy syf w puszce jaki znalazła i tam przelała xD) z naklejoną kartką papieru udającą etykietę z napisem "Dobre piwo niemieckie GRAFENWALDENHOHENBERGENGAWRITZMORALEN made in germany wyprodukowane zgodnie z Reinheitsgebot".
Po tym jak mi je wręczyła to żartowała "hehe sprowadziłam je z niemiec za pińcet euro, teraz tam są takie nowoczesne plastikowe beczki, ciesz się". Doceniłem żart i bardzo się śmiałem, ale myślałem, że kupi mi prawdziwą beczkę tak czy inaczej, tymczasem nic z tego, ona uważa, że wywiązała się z przegranego zakładu.
Dodam że nie, nie jesteśmy gimbusami, ludzie 25+ here.
Kto ma racje mirki, ja czy ona?
#logikarozowychpaskow #piwo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Pobierz
źródło: comment_1581844727CaJUYNGuqQC8IH3uE6beJW.jpg

Kto ma racje?

  • Ona 16.9% (235)
  • Ja 83.1% (1155)

Oddanych głosów: 1390

  • 22
Ale siara jak jej nie było wstyd coś takiego odstawić, tym bardziej że jeszcze inni to musieli widzieć i ocenić. Zaproponuj jej teraz że wypijcie to razem, niech poczuje smak dobrego plastiku( )
@Purpps: @NAGI: @MagnitudeZero:

Przypominam wykopake zrobioną przez 100% męskiego mężczyznę (z uwaga #!$%@?)

Niestety nie mogę znaleźć listu. W każdym razie była to paczka typu "lubisz żelki i chciałbyś je dostać? Masz tu najtańszą żelatynę zabraną matce z kuchni. Zrób sobie xd " "lubisz książki ? Znalazłem starą książeczkę którą dostałem w dzieciństwie. Ciesz się "
Pobierz
źródło: comment_1581871946bjhaSzK3w8IFZml5HSTGOD.jpg