Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z tej strony @GreatMajster, panowie;
powiem(a raczej napiszę) wam, że dobrze się ustawiłem. Mam koleżankę od seksu, z którą relacja wygląda genialnie. Sama mi pisze, że jakbym chciał "ciekawego wieczoru" z nią to po prostu mam pisać, a ona raczej znajdzie czas + zgadza się na WSZYSTKO(w tym na rzeczy, które już od samego początku liceum - a więc od 4 lat - mnie najbardziej kręciły). Tzn. na naprawdę ostry segz oralny w jej stronę(genialna jest ta możliwość trzymania dziewczyny za związane włosy, dociskania jej głowy i kontrolowania całości XD) i parę innych fajnych rzeczy. No i różowa też wygląda na coraz bardziej zachwyconą, bo wiadomo - im ostrzej tym lepiej dla różowych(a przynajmniej działa to w ten sposób dla 90% z nich).
Na minus jedynie to, że widzimy się zaledwie raz na półtora tygodnia, bo odległość jest spora...
Od dzisiaj ogarniam tinderka i może udałoby się znaleźć kolejną różową do podobnej relacji na dłużej - wiadomo, że trzeba się namęczyć i sporo czasu poświęcić na to, ale gdyby całość stykła jeszcze przed 21.urodzinami(które mam za pół roku) to byłoby świetnie.
Generalnie to jestem świetnym przykładem na to, że z przegrywu DA się wyjść. Jakoś rok temu założyłem tu konto i zacząłem udzielać się na tagu #przegryw - byłem wtedy w mentalnym dole(że tak to ujmę) i za rękę nawet do tamtego czasu nie trzymałem. Od sierpnia natomiast mam na koncie 3-mies. związek, ONSik i teraz od 2 miesięcy relacje FwB z koleżanką.
Wiadomo: seks to w żadnym razie nie jest sens życia, ale warto polepszać u siebie tą sferę życia, bo sukces na tej płaszczyźnie daje mniejszego lub większego boosta do działania, a samo ryuchanie jest bardzo fajne.
#przemyslenia #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #seks #zwiazki
I wołam stary skład: @Reflexiej123 @dzbanzyciowy @mieszkamzmamusia @Ascor_ @TestoDepot @Kadej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 82
Generalnie to jestem świetnym przykładem na to, że z przegrywu DA się wyjść. Jakoś rok temu założyłem tu konto i zacząłem udzielać się na tagu #przegryw


@AnonimoweMirkoWyznania: Pewno tak o ile masz pre-rekwizyt w postaci nie wyglądania jak gówno, co cofa cię o poziom niżej w próbach wyjścia z przerywu. Czytaj 25 kg nadwagi, mocno przerzedzone włosy i 34 lat na karku ( prawie wąsaty Janusz w mniemaniu tych idiotek tutaj
BiałkowyDyrektor: Za kilka lat cię dopadnie. Już teraz panicznie się jej boisz :] I dlatego tym "szczęściem" musisz się chwalić. Inaczej znaczy ono tyle co listek papieru "po" wrzucany do ubikacji.

Samotność. Chłopcze - samotność.
I nawet jakbyś miał harem najpiękniejszych kobiet czy babochłopów, bo to teraz w liceum kolejny etap "postępu". Nie odgonisz tego wszechogarniającego uczucia..
A wraz z nią idzie frustracja. Szkoda, że w tak łatwy sposób ten strach