Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem i mam nadzieję, że pomożecie mi na to spojrzeć męskim okiem.
Z moim #niebieskipasek jesteśmy razem prawie dwa lata. Oboje lekko po 30. Każde z nas wcześniej było w kilkuletnim związku. Nie mieszkamy ze sobą i tu zaczyna się problem. Nie chodzi tu o sam fakt nie mieszkania ze sobą, ale o to, że nie spędzamy ze sobą nocy. Przeważnie spotykamy się z niebieskim u niego i o ile na początku związku zostawałam u niego dość często, to teraz zdarza się to raz na kilka miesięcy. A teraz nie zostaję u niego bo zawsze daje mi znać, że to już pora na mnie. Próbowałam z nim o tym rozmawiać, ale tylko się obraził. Jego poprzednia dziewczyna można powiedzieć, że nieoficjalnie się do niego wprowadziła, dlatego nasza sytuacja bardzo mi przeszkadza. Włącza mi się #logikarozowychpaskow i mma wrażenie że nie traktuje on naszego związku poważnie. Czuję się gorsza od jego poprzedniej dziewczyny.
Mirki, co o tym sądzicie? Przesądzam czy jednak jest to trochę dziwne?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi dość nietypowo i może wskazywać na to, że wasze oczekiwania i podejście do waszej relacji mogą się od siebie znacząco różnić - ale żeby się o tym przekonać i dowiedzieć, o co tak właściwie chodzi, no to po prostu musiałabyś z nim porozmawiać na ten temat i szczerze mu wyjaśnić, jak się z tego powodu czujesz i jakie masz obawy.
OP: Kurcze, Mirki źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że gdy był jeszcze ze swoją byłą to można powiedzieć, że nieoficjalnie się wprowadziła. Prawie codziennie u niego nocowala. A jezeli chodzi o nas to słyszę, że już późno, pora na ciebie. Jakieś dwa miesiące temu bylismyna urodzinach jego kolegoi on do mnie: hehe może nawet pozwolę ci u mnie spać. Tak jakby robił mi jakąś łaskę. Nie powiem, ale strasznie
OP: @elokompaniero nie chcę brać ślubu. A w naszym związku czuje sie bardzo dobrze. Zastanawia mnie tylko różnica między naszym zwiazkiem a zwiazkiem z jego była. Gdy byli razem ona praktycznie z nim mieszkała, a ja słyszę, że czas już na mnie. A gdy byliśmy na urodzinach jego kumpla uslyszalam: hehe może pozwolę ci spać u mnie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua