Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jak poderwać kazjerke w markecie?

Kontekst

Ja po studiach wyższych zauważyłem w markecie laske, która ciało a przynajmniej pośladki ma 10/10 XD Z twarzy też całkiem fajna.
Chętnie bym ją wziął w obroty, tylko jak zagaić? Nie jestem typem podrywacza. Tak jak zwyczajny facet, potrzebuje kontekstu by nawiązać znajomość, a więc wiadomo, studia, praca, znajomi tak jak do tej pory bywało. Laski totalnie obcej z miejsce publicznego nigdy nie ogarniałem.

Iso szybkie skołczowanie w komentarzach i pare protipów

#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 29
OP: @pralko-suszarka
Nie ma to żadnego znaczenia ziomek

@Abaddon_Profanator Twoja mentalnosć wskazuje, że jesteś najgorszym mozliwym doradcą. Pytam jak a nie czy się da.

@pytaj

po prostu czy się z Tobą umówi i tyle


Dla mnie to nienaturalne by beż żadnego kontekstu nie znając kogoś w ogóle, pytać o spotkanie i numer. Mam stanąć do kolejki w jej kasie i jak mi nabija cebule i płatki sniadaniowe, zapytać czy się ze
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania jak mi sie kiedyś podobala pani mgr z apteki to dalem jej wydrukowana fake recepte z wpisanym tekstem 'twoj numer telefonu'. Dziewczynę scielo, prawie uciekla na zaplecze mowiac ze ma chlopaka. Powiedzialem ok, nie ma sprawy.
Nastepnym razem jak tam bylem to powiedziała ze nie ma tego leku ale zebym zadzwonil i zapytal czy przyjechal z dostawa. Napisala mi swoj nr telefonu :)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bądź #!$%@?. Podejdź, powiedz że bardzo Ci się spodobała i chciałbyś ją poznać. Zaproponuj 15min spotkanie. Jakąś kawę. Spytaj się o numer.
Musisz tylko złapać ją jak nie będzie siedziała na, kasie, a za Tobą będzie stał tłum starych bab. W sytuacji sam na sam. Jak, towar będzie wykładała czy coś. Na pół godziny przed zamknięciem. Wtedy powinno być mało ludzi.
Albo Ci da, albo nie. Ale będziesz miał
@AnonimoweMirkoWyznania: @Pawery1 dał najlepszą radę. Nie możesz jej postawić w stresowej sytuacji, bo się spali i w kolejce ze starymi babami co najwyżej nerwowo Cie spławi, bo sięzdenerwuje i zacznie myślec, co inni pomyslą. Jak zrobisz to po ludzku, spokojnie, ale z pewnością siebie i uśmiechem w jakiejś alejce przed zamknięciem, to może być dobry efekt