Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się z fajnym facetem od jakiegos czasu. Ostatnio doszło do seksu i niestety modliłam się, żeby się skończył. Leżałam na brzuchu a on praktycznie mnie przygniótł, ale nie to było najgorsze. Wsadził mi penisa i bzykał mnie nie wyjmując go ani troche. Rozumiecie? Tak jakby go tylko dociskał. Zero takich ruchów frykcyjnych. Takie może minimalne. No po prostu dociskał tego penisa jakby się chciał przebić na drugą stronę. Zero jakiś fajnych ruchów. W dodatku pytał co chwile czy tak jest dobrze. Ja dwa razy udałam, że nie słyszałam, ale gdy tak po 10 minutach tego dziwnego czegoś się mnie znowu spytał to powiedziałam, że nie jest tak fajnie. A on mówi "nie?" I dalej tak robił..ja sie patrzyłam w ścianę i rozmyślałam o moim #!$%@? życiu..ja nie wiem skąd przeświadczenie, że kobieta odczuje jakąkolwiek przyjemność z czegoś takiego. Pomyślałabym, że jest niedoswiadczony ale miał kilka dziewczyn, więc widocznie tak się nauczył. Przecież ja nie bede mu robiła wykladow podczas naszego pierwszego seksu bo to by było conajmniej dziwne..a szczerze to nie mam już ochoty na kolejny raz. Czy na moim miejscu powiedzielibyscie mu o tym? Ale co ja tez mam mu powiedzieć
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ej.
Spotykacie się, skoro doszło do seksu to zakładam że zaczynacie być że sobą blisko - to chyba powinnaś mu o tym powiedzieć zamiast cierpieć w milczeniu?

Nie mówisz nic, a potem masz pretensje... Skoro jest fajnym i wartościowym facetem to idiityzmem z Twojej strony byłoby skreślenie go, bo coś Ci się nie podobało w łóżku - a na dodatek mu nic nie powiedzialas.

Skoro uprawiasz seks, to powinnaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@typiara_z_wykopa: a ja takie coś widziałem, w sensie typek ruchał laske na pieska a potem się na niej położył i robił coś podobnego, chyba jej się podobało ale teraz to nie wiem co o tym myśleć xD