Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kumpel pokłócił się z dziewczyną. Ta wypłakała się byłemu chłopakowi, który jest jej dobrym przyjacielem xD Kumpel podejrzewał ją o to, że to zrobiła lecz się tego wyparła, jednak po dłuższych naciskach nieświadomie się do tego przyznała.
Ja uważam, że to zdrada i powinien jak najszybciej zakończyć związek, bo jeżeli była w stanie go okłamać to zrobi to po raz kolejny oraz, że koleś żyje w tak jakby "trójkącie". Przesadzam czy mam rację?
#zdrada #zwiazki #milosc #zdradaczyniezdrada #pytanie #klamstwo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania ale co ci do tego? To ich związek. Może faktycznie twój kumpel #!$%@?ł, a między laską, a jej byłym nie ma niczego poza przyjacielską relacją. To spotykane. A ty zamiast namawiać go do załatwienia sprawy jak dorośli, czyli porozmawiania o swoich emocjach i odczuciach w związku z pewnymi zachowaniami, zaczynasz jątrzyć jak toksyczny zazdrosny kumpel. Zacznij wspierać albo daj im spokój.
Telefranek: Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy: co złego jest w rozmowie o swoich problemach z inną osobą? Lepiej tłamsić wszystko w sobie, nie?

Kłamstwo jest złe, ale prawda jest taka, że jeśli ufamy drugiej osobie, to nie boimy się z nią szczerze rozmawiać. Dlaczego nie mogła mu tego powiedzieć od razu? Zapewne miała jakiś powód.

Jaki jest stosunek twojego kumpla do jej byłego?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Ja uważam, że to zdrada i powinien jak najszybciej zakończyć związek, bo jeżeli była w stanie go okłamać to zrobi to po raz kolejny oraz, że koleś żyje w tak jakby "trójkącie". Przesadzam czy mam rację?


RzeczywistyDryblas: @Kowixx @inuxz @Mollina

Nie #!$%@? się, tylko sam mnie poprosił o to co o tym sądzę xD powiedziałem mu jedynie żeby z nią o tym porozmawiał i żeby był ostrożny

Tak, jasne.