Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem konto na #tinder. Wstawiłem ze 3 zdjęcia swojej gęby, które wydały mi się najlepsze. Po kilku godzinach dostałem 5 polubień, niestety od samych lasek 2-3/10.
Po półtorej doby 7 polubień i 0 par. Myślałem, że jestem chociaż 5/10, mam 185 cm wzrostu, niestety mam nadwagę, ale pokazałem tylko samą mordę i po niej bardzo tego nie widać. Nie wiem po co sobie to zrobiłem, chciałem sprawdzić, czy spodobam się chociaż jednej kobiecie 6-7/10, a tu kompletnie nic. Boli jak #!$%@?, ale chyba czas przyznać przed samym sobą, że nie jestem nawet średnio przystojny i jestem dla kobiet po prostu nieatrakcyjny. To tyle, chciałem to z siebie wyrzucić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz nadwagę, tzn. ile? Przy tym wzroście nie widać tak bardzo kilku nadmiarowych kilogramowych, żebyś "poniżej twarzy" źle wyglądał, ale kilkanaście już zaczyna :P

Zakładajac, że mógłbyś mieć ksywę "Kwintal", możesz:
- schudnąć,
- przestać się wstydzić i poszukać takiej, która lubi misiowatych,
- przytyć i szukać fetyszystki :P

Sky is the limit ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinder to aplikacja, która służy do oceny tego jak ładnie wyszedłeś na zdjęciu, a nie do oceny tego jak atrakcyjny jesteś. Budowanie jej na podstawie jakiejś tam aplikacji, gdzie nota bene masz hipergamie w wersji ekstremalnej jest po prostu śmieszne.

Kobiety szukają stabilizacji i bezpieczeństwa. Niby jak chcesz to pokazać za pomocą zdjęć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:
Sam oceniasz sie na 5/10

Myślałem, że jestem chociaż 5/10


Oczekiwałeś kogoś o 2 punkty wyżej w skali

chciałem sprawdzić, czy spodobam się chociaż jednej kobiecie 6-7/10, a tu kompletnie nic.


Dostałeś kogoś o 2 punkty niżej w skali

niestety od samych lasek 2-3/10


Troche podwójne standardy eh? Ładniejsze różowe powinny się zgadzać na kogoś dwa punkty brzydszego, ale dla ciebie to już problem.
@AnonimoweMirkoWyznania: 5/10 z nadwagą a oczekujesz szczuplej 7/10 xDDDD
Typie kobiety sa hipergamiczne (szukaja lepszych od siebie) czyli laska 5/10 celuje w typow 7/10 i wyzej a faceci są hipogamiczni (celują w gorsze od siebie). Jesli 3/10 odpisuja facetowi 5/10 z nadwagą to jest jak najbardziej prawidlowo. Jesli chcesz kobietę z wyższej ligii to najpierw sam do niej wejdź ( ͡° ͜ʖ ͡°) siłka, dieta, lepsze zarobki
OP: @WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: więcej niż 25 kg xd Ale czy nadwaga dla lasek ma takie samo znaczenie jak nadwaga dla facetów? Czy przez każdą atrakcyjniejszą jestem od razu na starcie skreślony?
@Chybatyxd: > Nie ma to jak oczekiwać oceny wyglądu od obcych lasek który mają każdego w dupie
no właśnie chyba najlepiej od takich, bo oceniają bez sentymentów.
@PanJapson: > Nawet jeżeli były to Twoje najlepsze fotki to i
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobnie. Dokąd Cię to doprowadziło? Ja sam nie wytrzymywalem, z drugiej strony nie byłem w zasięgu interesujących mnie kobiet. Dużo pracy nad sobą, zwłaszcza sport i psychologia i właśnie wstaje od Najukochanszej kobiety na świecie. :) A nawet jak mi z nią nie wyjdzie (póki co jest super), to miesiąc plus czas na wyleczenie się i będzie kolejna. Tego życzę i Tobie. Wiem, że można być szczęśliwym samemu, ale