Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieski 27lvl here,
Wyjdzie z tego trochę ogłoszenie matrymonialne dla różowych i może dam impuls innym samotnym niebieskim na zmiany!

W sumie zainspirował mnie wpis pewnej mirabelki na anonimowych 29lvl o tym, że nie może sobie znaleźć faceta, a zegar tyka i zaraz zamknie się jej okienko czasowe.

Moja opinia jest taka, że to ideolo wiek na szukanie kogoś na poważnie, z moich obserwacji różowe <25lvl mają bardzo często gówno w głowie, totalnie nie wiedzą czego chcą i ogólnie mają swoje odpały, bez powodu i ostrzeżenia potrafią zdetonować bombę która wszystko niszczy. Mój poprzedni (w sumie jedyny poważny) związek upadł 2lata temu, właśnie przez taki syf we łbie mojej ex i detonacji bomby, mimo że wszystko wydawało się iść idealnie przez kilka lat. Od tamtego czasu dałem sobie siana z różowymi, związkami randkami itp. W 2018 spróbowałem pod koniec roku ruszyć temat ponownie, poznałem kilka <25lvl i trafiłem na straszny beton we wszystkich przypadkach. Generalnie sparzyłem się ponownie i dałem sobie jeszcze 1 rok dla siebie na „self development” – co było genialnym pomysłem i przez co wyszedłem bardzo na plus pod względem ogarnięcia życiowego, stylu życia, wyglądu, zdrowia, poukładania sobie priorytetów, celów itp. I co polecam zrobić każdemu niebieskiemu który bije głową w mur i szuka na siłę partnerki.

Jako postanowienie na 2020 mam zamiar odpalić temat po raz kolejny, tym razem używając wszystkich dostępnych środków (tinder, badoo, speed dejty i inne eventy) i zmieniając target pod względem wieku. Zobaczymy co z tego wyjdzie, pozostało kilka dni do rozpoczęcia operacji. Ale czuję, że jestem już gotowy, podciągnąłem się z wszystkiego z czego widziałem, że mam problemy/braki i ustabilizowałem wszystko inne w moim życiu.

Mam też wrażenie, że na wykopie szansa poznania fajnej różowej jest znacznie wyższa niż na jakimś badoo, stąd mój dość spontaniczny wpis powodowany wspomnianym postem (przynajmniej wiem, że po drugiej stronie też są mirabele które szukają kogoś normalnego). Podsumowując – oto ja, normalny, ogarnięty, zadbany niebieski który nie chce Cie tylko zaliczyć - jak jesteś różową w podobnym wieku i takiego szukasz, jesteś zadbana i nie masz zrytego beretu, mieszkasz w okolicach Wrocławia i wiesz czego chcesz od życia (dużo tych wymogów) – po więcej info zapraszam na pw. Oferta limitowana czasowo, w styczniu aktywuje dużo konkurencji, a patrząc dość obiektywnie jestem całkiem łakomym kąskiem ^^

Twój ruch [...] :)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo #randka #szaramyszkadlaanonka #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: 6 lat z jedną, wspólne plany, cele itd. a tu podwójna detonacja, druga z opóźnionym zapłonem i pozamiatane. A już kupowane mieszkanie, plany na takie serio długie wakacje itd. GG, WP. Wciąż jestem #!$%@? tym, że podjęła taką nieracjonalną, nagłą i durną decyzję, poważnie.

Już jej dwie kumpele dały lajka na tinderze, temu złemu co "nie dba o partnerkę" xD
chyba, że to były #falszywyrozowypasek


@AnonimoweMirkoWyznania: też możliwe

zytając wypok widzę, że niektóre różowe potrafią pisać z sensem


@AnonimoweMirkoWyznania: ja odnoszę zupełnie odwrotne wrażenie, no ale każdy ma inne. Zauważyłeś też, że na vikop.ru bardzo dużo różowych ma też coś z banią ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Chodzi mi o to, że bardzo dużo różowych tutaj leczy się psychiatrycznie na coś albo pisze, że ma takie schorzenia.
jak jesteś różową w podobnym wieku i takiego szukasz, jesteś zadbana i nie masz zrytego beretu, mieszkasz w okolicach Wrocławia i wiesz czego chcesz od życia (dużo tych wymogów) – po więcej info zapraszam na pw.


tak wiele wymogów, a wykop mi mówi, że wystarczy że mam tzipę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

jak nie mieszkasz w Tokio albo na jakimś Podlasiu to co
OP: @TestoDepot: dlatego napisałem niektóre, wiem że jest tu dużo dziwnych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) i różowych i niebieskich - ale na pewno są też tu ludzie normalni ( ͡º ͜ʖ͡º).

Swoją drogą ciekawe jak dużo z dziewczyn, które spotyka się w realu mają podobne problemy z samą sobą - wydaje mi się że to dość duża grupa. Ale nikt
OP: @zikozikoziko: Wrocław to miejsce gdzie ja mieszkam, odległości nie są takie straszne w obrębie PL, biorąc pod uwagę trafienie na ogarniętą różową. Zresztą zawsze możesz się przecież przeprowadzić tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)- To nie bait ani badanie, to autentyczne ogłoszenie matrymonialne, bez ściemy i głupich zabaw. Swoją drogą szkoda, że pewnie wiele takich autentycznych inicjatyw jest traktowanych jako bait