Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i ch#j
No i cześć

Po #swieta i wiedziałem, że coś się wydarzy w tym czasie
Teściowie to emeryci, mają dom, mieszka z nimi typowy #przegryw lvl 37 bez żadnych ambicji, żadnej kobiety, który w swoim całym życiu przepracował max 3 lata()
Teściowa nie utrzymuje z nami prawie żadnych kontaktów. Spotykamy się tylko 2 razy w roku w święta i to tyle. Oni tak lubią.
Na obiedzie u #tesciowa gdzieś między jednym a drugim daniem padło:

Wiecie, chcielibyśmy zabrać się za #remont #dom i chcielibyśmy żebyście jak możecie pomogli


Stanowczo i zdecydowanie powiedziałem, że nie ma opcji, jest anon który mieszka i żyje za free i to jego zmartwienie. Dodam tylko, że mamy na głowie swoją rodzinę, jedno z dzieci mamy niepełnosprawne, nie jest łatwo, ale dajemy radę i żyjemy sobie godnie, bez pomocy innych.Dom też nie jest i nigdy nie będzie naszą własnością
Padło parę nieprzyjemnych słów od rodziców i kilka gorzkich od lenia w stronę jego siostry, a mojej żony.
Nie wytrzymałem, przy stole dałem w ryj ćwokowi i opuściliśmy dom teściów

Teraz dzwonił teść z przeprosinami, że to nie tak powinno być itd

Ja i żona mamy w dupie tych ludzi. Możemy pomóc w normalnych codziennych czynnościach, ale zrzucać się na remont to wg mnie gruba przesada

Co o tym sądzicie??

#polskiedomy #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Zalezy. Ale ja bym pomogl, bo Twoja zyla pol zycia ,na koszt rodzicow, ale sie nie poczuwa tlumaczac, ze brat przegryw powinien. Pogratulowac zony i wartosci jakie reprezentuje.
Bywacie tam 2 razy w roku a Ty upokorzyles jej brata w jego domu- gratuluje. To jest ich sprawa jak oni tam zyja, ja bym powiedzial, zapytal ile ten remont i powiedzial, ze cos dolozymy, zapytal jaki wklad ma zamiar wniesc brat
@AnonimoweMirkoWyznania: Doczytalem, ze sie zalisz, ze maja dom, ktory nie jest i nie bedzie wasz...no co za bezczelnosc, jasno widac, ze wy oczekujecie, myslicie, ze ten dom wam sie nalezy...to juz jest totalne chamstwo i brak moralnosci, zero wdziecznosci, postawa typowo roszczeniowa....nic nie dasz od siebie, nawet dobrego slowa caly rok, a oczekujesz w zamian za darmo wszystkiego i zlotych gor.
Moj wniosek, ze jestescie okropna rodzin- ty i twoja zona,