Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki doradzcie co mam zrobic bo szambo się już wylało i nie wiem jak to odkręcić. Ostatnio moja #rozowypasek kazała mi iść ze sobą na spotkanie ze znajomymi bo chciała im mnie pokazać. Nie znałem wcześniej jej znajomych więc prosiła mnie kilka razy, żebym uważał co mówie żebym wstydu nie narobił. Siedzieliśmy w knajpie przy stoliku i jedna z jej znajomych nazwijmy ją Mariola pracuje niedawno jako fryzjerka. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat włosów i Mariola stwierdziła, że nam strasznie nieładne niezadbane włosy. Nie chodzi o to, że tluste czy cos, zawsze miałem suche cienkie włosy, dbam o siebie, chodze na siłownię, uzywam kosmetyków a wlosy mialem takie od zawsze. Nigdy nikt nie zwracał na to uwagi. Mariola zaczeła mi mowic, że coś z tym musze zrobic, ze jak chce może mi doradzic jakieś produkty do pielęgnacji. Nawet moja rozowa stwierdzila, że faktycznie jakies nie bardzo te wlosy i wypadaloby bardziej zadbac. Troche mi sie glupio zrobilo bo wszyscy zaczeli nagle sie moimi wlosami interesowac i sam stwierdzilem, ze faktycznie moze warto bardziej o nie zadbać i żeby rozładować trochę atmosfere mowie do tej Marioli, bo była troche przy kosci ze jak chce to mogę jej na siłowni pokazac jak cwiczyc to zrzuci parę kilo. W tym momencie ona w jakiś szał wpadła, zaczeła sie drzeć że jestem cham bezczelny i nienormalny, moja zaczęła sie drzeć na mnie, że jak tak mogłem powiedzieć, że mam przeprosic. Dwójka jej znajomych stwierdziła, że przegiąlem i to był cios poniżej pasa, mam ją przeprosić a ona do kibla z rykiem uciekła, moja na mnie z mordą, że zj...lem caly wieczór i moge juz isc do domu. Trzeci dzien śmiertelnie obrażona, powiedziała ze jak tego nie załatwię to z nami koniec, dała mi numer do tej Marioli zebym ja przeprosil ale ona nie odbiera. Teraz mi glupio bo mnie wszyscy maja za buraka a to mial byc taki troche żart. Powiedzcie mi jak to rozwiązać bo szambo juz wybiło i wszyscy sa na mnie mega wku...ni.
#zalesie #gownoburza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 121
@AnonimoweMirkoWyznania: "Podwójne standardy" Kobita ma ogromne kompleksy na punkcie swojej wagi, jak widać. Dlatego dostała #!$%@?. Ty tak naprawdę nic złego nie zrobiłeś, wykazałeś się gestem i chęcią pomocy. Prawda jest taka, ze normalny człowiek, nie robiłby akcji o taką pierdołę xD Powiedziałby coś w stylu "Milo z Twojej strony, w sumie od jakiegoś czasu myślę żeby schudnąć ale nie mam jakoś motywacji" lub " Dzięki ale czuje się dobrze w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 189
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest normalne

kazała mi iść ze sobą na spotkanie ze znajomymi bo chciała im mnie pokazać

Nawet moja rozowa stwierdzila

Trzeci dzien śmiertelnie obrażona, powiedziała ze jak tego nie załatwię to z nami koniec


1. Traktuje cie przedmiotowo
2. Krytykuje cie w wsrod swoich znajomych i w twojej obecnosci
3. Szantaz

To ty powinienes sie obrazic i to ciebie powinna przeprosic a nie ty mariole, ale akurat rozowe
@pwone: no ale jest to jakas niekonsekwencja w zachowaniu skoro oni mogli smialo komentowac jego ubytki, ktore tez mogly byc jego kompleksem. wiadomo, ze tak sie utarlo spolecznie, przeciez stwierdzenie 'ales ty chuda' tez nie jest obrazliwe, a nagle 'gruba' juz tak xd no ale teoretycznie laska nie powinna sie o nic oburzac skoro sama zaczela. a dziewczyna opa jeszcze stawiajac to ponad ich zwiazek to w ogole jakas durna. bosz
@NAJG0RZ3J: Zgadzam sie, ale ogolnie normy spolecznie nie koniecznie kieruja sie logika. OP moze miec racje, postawic na swoim i stracic dziewczyne i przyjaciol. Czy warto? Lepiej sobie po prostu zapamietac, zeby tak nie mowic, nawet jesli jest to nielogiczne. W srodowisku zawodowych logikow czy aspergerow pewnie by to przeszlo, ale u normalych ludzi nie przechodzi.