Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziwny problem z rozowa.
Jestemmy razem od prawie 3 lat, mieszkamy od 2. ALe coraz czesciej mysle, czy jej nie #!$%@? i kopnac w dupe. Stwierdzam tez, ze takie cos jak bezinteresowna milosc nie istnieje. JEst to zawsze akt wymiany dobr. Nawet nie chodzi mi ze ona ma dawac dupy, ale to wzajemny pakiet korzysci.
Jkaby to ja pracuje a ona nie.

A teraz do rzeczy. Mojej rozowej cos dolega w glowie. Nie portafi wyjsc z lozka a jak sie zrobi cos kolo poludnia, to albo placze, ze caly dzien zmarnowala, albo ze chce zeby sie ten dzien juz skonczyl. Nic nie zje, nie ruszy sie.
Jak probuje pomoc jej wstac z rana, to mowi, ze sama wstanie, albo ze mam dac jej spokoj a potem wlasnie odwala taka szopke.
W czasie jak jestem w pracy a ja udalo mi sie wybudzic i powiedzmy ze wstala, wracam do domu, to ani nic nie posprzatala, nic nie ogarnela a jesli cos jadla, to np. opakowanie po mrozonce znajduje sie obok patelnii na blacie zamiast w smietniku. Talerz z polowa jedzenia obok.

Jako tez, ze sami jemy zupelnie rozne rzeczy to nie oplaca sie gotowac (sam staram sie tez jesc w pracy) co sprowadza sie do tego, ze najczesciej zamawiamy. Ba, nawet jak ona ma skladniki na swoje jedzenie, to sobie sama nie ugotuje, bo jej jej ciezko.

W zasadzie z tego co napisalem ide w troche innym kierunku bo nie widac jej "przypadlosci".
Otoz jej jest ze wszystkim ciezko. Jak wyciagam ja z lozka i trzymam ja w objeciac poza lozkiem to o"wisi" na mnie, bo nie ma sil w nogach by je zablokowac i zaczyna ryczec, ze ma slabe nogi.

Inny przypadek, ze jak ma gorszy humor i np wychodze czy do pracy czy do znajomego (co mi sie zdarza raz na kilka tygodni) to po zamnieciu drzwi slysze, jak zaczyna ryczec na caly blok. Z reguly to sie konczy tym, ze wracam do niej i albo pracuje zdalnie albo nie ide do kumpla.

Totalnie nie wiem co robic. niby ma tak od dziecinstwa i chodzi teraz do psychologa, ale mi juz konczy sie sila. SIla na to bym to ja chodzil do roboty, ja ja budzil kazdego dnia, przypilnowal by wyszla z psem (jej psem), ogarnal cos porzadku, wrocic z pracy, przypilnowac by wyjsc z psem, zrobic z nia zakupy (bo sama nie zrobi, albo ja je robie sam przed powrotem). Ona nawet nie wlacza rumby za dnai by cos odkurzyl, tylko ja to musze robic.

Z mojego punktu widzenia, to ja niose. Wszedize. Ma co jesc dzieki mnie, siedzi na dupie ( a z reguly lezy, bo jest pelno dni ze lezy w lozku bo nawet nie zlozy do kanapy i nie usiadzie) robiac cos na kompie, a ja zaczynam miec powoli tego dosc. Po prosty jest dla mnei ciezarem. Ja place za nia, za czynsz, robie zakupy, jak juz mnie #!$%@? brud to ja posprzatam. W zasadzie jedyne co to seks mam na zawolanie w kazdej chwili, ale to dla mnie za malo.

Jak poruszymy ciezki temat podczas rozmowy (sam silny charakter i w pogladach na pewne sprawy) to wiele razy konczy sie to jej placzem, ze jak moge miec takie myslenie bezwzgledne, ze to tez sa istoty/ludzie czy inne #!$%@? wie co. Oczywiscie jej nigdy nie atakuje slowami, nie krzycze na nia czy cos, tylko twardo stoje przy moim stanowisku i pogladach.

Najgorzej jest tez ze swiadomoscia ze dobija mi 33level i wiem ze moja lata przeminely na znalezienie kobiety. Sam tez nie jestem chadem i ostatnia przerwa od innego zwiazku trwala u mnie 3 lata o ile dobrze licze, mimo ze staralem sie cos w tym czasie zdzialac(z reguly randka raz w miesiacu dzieki portal jak sympatia czy inne badoo).

#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 169
@AnonimoweMirkoWyznania: Leń i darmozjad.
"Najgorzej jest tez ze swiadomoscia ze dobija mi 33level"
Nie ma co się samego szantażować,że nie znajdzie się drugiej bo jest się starym.
Zmarnujesz życia i pieniądze na nią,gdyby to depresja była chciała by pomocy ale potrafiłaby wykonać podstawowe czynności takie jak sprzątanie.Dużo dziś mówi się,że ludzie ignorują problem,a osoba może mieć depresje - owszem,może ale też nie musi i nie można każdej osoby i przypadku depresją
@AnonimoweMirkoWyznania niby chodzi do psychologa ale jeśli nie jest świadoma że ma problem to nie da dużo. Nie ma depresji albo dychotomii? Z tym w komplecie idzie często garść różnych problemów, np. z samooceną. Może czas na psychoterapeutę, jakiegoś dobrego. Przyznam się że miałam w przeszłości taki epizod, bardzo długo mi zajęło ogarnięcie tego, nie obyło się bez leków i przede wszystkim bez bardzo dużego upadku na dno, do teraz mnie metaforycznie