Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
mam pytanie dotyczące studiowania zaocznie. Mam 20 lat, programuję w Javie hobbystycznie w domu od kilku lat, ostatnio dostałem się do fajnej firmy, gdzie tworzymy oprogramowanie w oparciu o najnowsze technologie, fajna kasa itd. Czy opłaca mi się kończyć informatykę zaocznie ? Chętnie uczyłbym się w tym czasie nadal programowania w własnym zakresie, to co przydaje mi się w pracy. Warto się przemęczyć i uczyć się np. c++ podstaw i elektroniki ? Mogę mieć za kilka lat problemy z znalezieniem pracy ?

#studbaza #naukaprogramowania #programowanie #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: studia dają ci kontakty z ludźmi z tej samej branży i pewien zapas wiedzy ogólnej (istnieje taka dziedzina...). Programować musisz nauczyć się sam. A jeżeli firma bezwzględnie wymaga papierka to w moim skromnym doświadczeniu potem wychodzi że nie jest ona dobrym wyborem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli tylko możesz się dogadać tak w pracy, to polecam jednak studia dzienne, bo wtedy kosztem większej roboty w tygodniu masz wolne weekendy i chociaż odrobinę życia, a też jakbyś chciał się rozwijać nie tylko wagi programowaniu, ale też w stanowiskach i kiedyś zostać menago dużego działu w korpo to brak studiów będzie od razu skreśleniem z listy potencjalnych kandydatów. Możesz nawet jakiś gównokierunek zrobić, byle mieć papier (