Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym poruszyć dwie kwestie: 1. Gdzie niebieski 26 lvl może kogoś poznać? 2. Czy wam też drastycznie spadła samoocena korzystając z #tinder?

Gdzie mógłbym kogoś poznać mam na myśli wszystko inne niż internet, który nie wypalił. Korzystałem z tindera długi czas i jedyne czego się nabawiłem to kompleksów i niechęci/nienawiści do kobiet, którym nic nie zrobiłem a traktują mnie jak przedmiot wymiany. Czego nie mogę zrozumieć na tej aplikacji to: lista dziwnych wymagań, powierzchowne traktowanie, usuwanie pary bez powodu, olewanie, szybka zmiana na innego. W pewnym wieku po prostu są ograniczone możliwości na poznanie kogoś i mniej czasu. Nie jestem kimś kto nigdy nie trzymał za rękę i jako nastolatek zawsze się z kimś wyszło na zewnątrz pograć, na piwo i inne dlatego tym bardziej nie rozumiem tindera gdzie po kilku dniach fajnego pisania tak po prostu cie usuwa albo mówi nara bez powodu. Na żywo owszem zawsze ktoś się znajdzie do wyjścia na piwo ale raz na jakiś czas i z dużym wyprzedzeniem bo praca, bo to bo tamto. Gdzie się teraz ludzie poznają w normalny sposób? Imprezy dla singli? Zaczepianie na ulicy? Tak jak wcześniej (dzieciństwo, nastoletni okres) nie miałem problemów z tym żeby zawsze ktoś był obok to teraz czuje się jakbym wypadł z gry..

#przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałbym poruszyć dwie kwestie: 1....

źródło: comment_QmJN2RoSfEqXImXvI6dPs4gMLdQk5Y8o.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tinder to apka typu pokazujesz dupę za atencję, plus śladowe ilości loszek grubych, brzydkich, głupich, z problemami psychicznymi i często molestowane w dzieciństwie.
Niestety to nie moja projekcja tylko doświadczenia osobiste z tymi które odpisywały, lub nawet się że mną spotkały. Jak czujesz zew cipy to i w takim śmietniku będziesz grzebać z desperacji, ale ile można
Gdzie niebieski 26 lvl może kogoś poznać?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na tinderze. (zakładam że mówiąc "kogoś poznać" masz na myśli znaleźć ruchanie)

Czy wam też drastycznie spadła samoocena korzystając z #tinder?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie.

Gdzie mógłbym kogoś poznać mam na myśli wszystko inne niż internet, który nie wypalił. Korzystałem z tindera długi czas i jedyne czego się nabawiłem to kompleksów i niechęci/nienawiści do kobiet, którym nic nie zrobiłem a traktują mnie jak