Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z zycia wziete o 3 #p0lka w mojej rodzinie

Mam 3 kuzynki, 2 od strony brata ojca i 1 od strony brata mamy. Pierwsza najstarsza wyjechala do UK kilka lat temu by zostac aktorka. Jak to zawsze bywa, aktorka jest tylko na blogu, instagramie i na fejsie. A za dnia pracuje w Starbucksie. Ale jakie miala szczescie ze nabila sie na rodowitego anglika #przegrywa ktory za pieniadze jego taty (firma) funduje jej minimum 4 podroze rocznie do RPA, Stanow i Meksyku. A pozniej mozna przeczytac na jej blogu jak to trudno zyc z pensji aktorki....

Druga kuzynka przeprowadzila sie z malego miasta do Warszawy i zostala wielka korpobiurwa. Czyli inaczej HR analyst co pyta sie czy .net to jezyk programowania. Oczywiscie trudno przezyc na pensji 6,000 brutto miesiecznie wiec szybko wskoczyla w zwiazek z typowym piwniczakiem programista z jej firmy. Lata do Chin przynajmniej raz do roku i slyszalem ze juz jakis kredycik wzieli na mieszkanie

Trzecia kuzynka, podczas imprezy w klubie ze swoimi znajomymi i chlopakiem, poznala szwajcara. Nastepny przegryw, piwniczak, bezrobotny co przyjechal na impreze do Polski. Chyba z tego co pamietam to wrocila z nim tego samego wieczoru do jego hotelu zostawiajac (bylego?) chlopaka w klubie. I jak myslicie? Co sie stalo pozniej? Oczywiscie ze wyjechala do Szwajcarii i juz maja 2 letnie dziecko. Ona byla po makijazystyce (czy jakolwiek to sie nazywa) wiec tam od razu otworzyla swoj salonik - za hajs rodzicow przegrywa. Jej byly chlopak sie zalamal bo mial normalna prace, wynajmowal fajne mieszkanie i zbieral na wklad wlasny a tutaj otyly szwajcar mu odbil dziewczyne tylko dlatego bo mial inny paszport.

Moral tej historii jest taki drogie dzieci, ze p0lka zawsze bedzie p0lka a kazdy #przegryw znajdzie swoja pieknosc (o ile ma dobry paszport lub hajsy od bogatych rodzicow). Wiec glowa do gory! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #p0lka #erasmus #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
ale masz ból dupy stary :/

Wyjedź do UK, na pewno lepie jzarobisz niż tutaj. Nawet w głupim Starbucksie.

Nie?

To do Warszawy i zostań korpo-bjurwą, zarabiaj 6k. O, też nie?

Są z kimś, bawią się za jego hajs (ale może tez kochają, skąd wiesz), ale co z tego. Co Ciebie to obchodzi. Wyjdź z dziury i weź się za siebie, zamiast patrzeć na innych i bóldupić. Marnujesz tylko energię.
@AnonimoweMirkoWyznania: i dokładnie wszystkie kobiety w naszym kraju takie są. Absolutnie wszystkie czy to ze wsi czy z miasta. Normalnie każda jest p0lkąi każda za 20 eur zostawi rodzine i wyjedzie do szwajcarii. Serio każda, nawet ja i moja mama i Twoja mama też. Tak o Twojej mamie mówie. Idz zapytaj ją ile bolców miałą przed ojcem. A może to nie jest Twoj ojciec? Możę wpadła z jakims chadem a Twoj
@MassFett: no w #!$%@? xd ale nie każda laska jak niektórzy sądzą jest taka bo wiekszość to normalni ludzie xd
@brixo: troche tak xd btw nie byłam jeszcze na Jokerze to musze zaczekac jak opadnie hype i znalezc pustą sale kinowa i isc xD
@zosiasamosia1: z tą większością normalną to teraz przesadziłaś w drugą stronę xD moje doświadczenie pokazuje, że większość jednak jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby większość kobiet była normalna to nie siedziałbym na wykopach w robocie tylko kręcił bajerę z nimi XD
a na Jokera warto się wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @marilyn92: @zosiasamosia1: ja nie mam bolu tylka tylko stwierdzam fakt. Ze jezeli Polka poczuje ze ma mozliwosc hajtniecia sie z kolesiem ktory ma inny lepszy paszport to od razu to zrobi.

Alez ja mieszkam za granica i dobrze mi sie zyje ze swoja rodzina. Tylko pisze jak to wyglada u moich rowiesniczek 89-92, ze bez pomocy betabankomatow to zbytnio by sobie nie polataly.

A najlepsze jest kiedy trzeba
@marilyn92: Może sobie wyjechać do uk na starbucksa albo do szwajcari, ale będzie miał o wiele trudniej bo nie jest kobietą i nie może sobie zapewnić awansu społecznego związkiem, a przynajmniej jest to o wieeele trudniejsze.
@asd23434asd: Wydaje mi się że AMW chodziło o to że dziewczyna udaje kogoś bogatego za pieniądze chłopaka a jak trzeba pomóc z rachunkami to niestety ale jest biedna jak mysz kościelna. No a ja od siebie dorzuce że znając p0lki to jest z przegrywem tylko dlatego bo ten ma pieniądze.
@Cierniostwor: No to prawda. Ale nadal nie rozumiem takiego skupiania się na tym i takiego zazdroszczenia (?).

Ja osobiście nie mogłabym tak, jestem zbyt ambitna na to, ale w ogóle mnie nie obchodzą baby tego typu. Po co na nie spalać energię.