Wpis z mikrobloga

Tribes Zemsta (2004) - ZA DARMO od 2015 roku, wgrane Patche i mnóstwo map Multiplayer. 4,3 GB.
Do 10 godzin grania w trybie Singleplayer w trybie łatwym lub średnim.
Jest to gra typu FPS, tylko z możliwością latania i ślizgania się po powierzchniach. Wybuchy wokół postaci mogą przyspieszyć podróże.

W grze są 3 frakcje, Niebiescy - Cesarscy, Żółci - Feniksy, Czerwoni - Krwawe Orły.
Gramy kilkoma postaciami z różnych frakcji, historia z punktu widzenia różnych bohaterów.
Początkowa akcja dzieje się na imperialnym statku kosmicznym z Cesarzem na pokładzie. Na statek napadają Feniksy akurat gdy córka Cesarza (czyli my) była sama ze sobą z przemyśleniami na temat wcześniejszej kłótni z jej ojcem. Naszym początkowym zadaniem jest uciec ze statku.

Gra do pobrania stąd:
https://tribesrevengeance.net/downloads/revengeance/

Instrukcja instalacji:
1. Pobrać i zainstalować grę
2. Wgrać spolszczenie - LINK
3. Uruchomić nową grę, następnie ją wyłączyć. Kilka dalszych kroków:
4. Wejść do folderu "C:/Pliki programów (x86)/VUGames/Tribes Vengeance/Program/Bin" (jeśli nie zmienialiście ścieżki instalacji)
5. Skopiować chwilowo na pulpit pliki "TV_CD_DVD.ini" oraz "DefUser.ini"
6. Pozamieniać kilka linii w pliku TV_CD_DVD.ini (na pulpicie) na:
    - UseVsync=True
    - UseTripleBuffering=True
    - FullscreenViewportX=1920
    - FullscreenViewportY=1080
      (zmieniamy tu pewne wartości powodującą nierozerwany obraz na starym i nowym sprzęcie, oraz ustawiamy rozdzielczość monitora)
7. Pozamieniać w pliku DefUser.ini (na pulpicie):
    - DesiredFOV=100.000000
    - DefaultFOV=100.000000
      (zmieniamy tu kąt widzenia, dostosowane do ekranów 16:9, posiadacze ekranów Ultra-wide będą chcieli większe wartości jak np. 120. Domyślne ustawienia w tym Patchu są za wysokie, brzydkie zakrzywienia po bokach ekranu)
8. Zapisać i wkleić te 2 pliki z pulpitu z powrotem do poprzedniego folderu /bin.

W ostatnich 3 krokach były potrzebne te kopiowania by nie bawić się z prawami administratora. Ktoś ma np. VSCode nie musi kopwiować plików gdzieś indziej, a bezpośrednio edytować je może w głównym folderze gry.)

Miłej zabawy.

#gry #staregry #pcmasterrace #unreal (2) #gimbynieznajo #fps #quake #gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rukh - Tribes Zemsta (2004) - ZA DARMO od 2015 roku, wgrane Patche i mnóstwo map Mult...

źródło: comment_yKC4LKtFZAf7HO8WjNAts06bepY2CMQi.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FuzzyWuzzy: 1 serwer z kilkoma graczami był gdy sprawdzałem wczoraj. Kiedyś grałem Multiplayer to było po kilkadziesiąt ludzi na serwer. Nie wiem jak jest teraz, przypomniałem sobie na razie tylko fabułę Singleplayer.