Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Matka natura popełniła na mnie zbrodnię. Obdarzyła mnie inteligencją na tyle wysoką, żeby zrozumieć to, że tak naprawdę jestem nikim i bliżej mi do Bandziorka z Chłopaków do Wzięcia, niż normalnych ludzi, oraz żeby mieć z tego powodu silną depresję . Z drugiej jednak strony, inteligencja ta jest na tyle niska, że nie mam co szukać pracy innej niż fizyczna. Sprawdziłem sobie IQ na stronie Mensy, wyszło mi 119. Moi rodzice kolejno 90 i 91 (ich też poprosiłem o zrobienie testu). Pomimo, że zrobiłem zaocznie inżyniera, to i tak będę tkwił na tej wsi, codziennie przerzucając piach łopatą za 2300 na rękę, bo po prostu nie potrafię odnaleźć się w wielkim miescie, nie potrafię w nim normalnie funkcjonować przez to że prawie nigdy nie ruszałem się poza mój powiat- raz nawet dostałem nadat będąc w Poznaniu, za brak skasowanego biletu. Nie wiedziałem po prostu, że trzeba było to zrobić, bo u mnie na wiosce nawet kierowca w PKS-ie nie daje biletu, tylko chowa 5zł do kieszeni. Życie, czemuś jest takie okrutne... (,)
#przegryw #zalesie #wies

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 4