Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka historii lasek z którymi byłem i już nie jestem, generalnie powody rozstania, każdy punkt to inna laska:
1. Regularnie chodziła do wróżki wydając sporo kasy. Wróżka poleciła jej iż gdy podczas zdrady założy na siebie czerwoną bluzkę to się o tym nie dowiem ( )
2. Codziennie ustawiała tarota jak mnie w domu nie było, pytając się czy ją nadal kocham czy nie ( )
3. Jako ateusz byłem z grzeczności z jedną w kościele, bo jej zależało, padła krzyżem przed ołtarzem i tak leżała godzinę, poszedłem do domu. ( )
4. Mieszkaliśmy wspólnie, ona robiła opłaty za czynsz, internet, prąd, etc, ja jej dawałem 50% kasy. Fifty fifty wiadomo. Po roku się okazało że mieszkanie zadłużone na 9000zł, kupowała sobie ciuchy za te pieniądze.( )
5. Grała w MMO maniakalnie, straciła pracę, symulowała choroby by być na L4 w domu i grać, wielokrotnie zesikała się pod siebie podczas grania. ( )
6. Przestała się myć, zasyfiła mieszkanie, wpadła w alkoholizm. Załapała że od niej odszedłem po 6,5mca. ( )
7. Po pierwszej randce zakończonej w łóżku, przy śniadaniu wyznała że dorabia jako prostytutka i czy mi to nie przeszkadza. ( )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7