Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłam z chłopakiem ponad 2 lata. Jest moją pierwszą w życiu miłością, było idealnie cały czas, dogadywaliśmy się na każdej płaszczyźnie życia.
Był dla mnie pierwszym chłopakiem ja niestety nie byłam dla niego pierwszą.
Miesiąc od 2 miesięcy zaczęło się #!$%@?ć aż do dzisiaj... :(
W pracy dowalili mi więcej obowiązków w związku z awansem ( którego nie chciałam ale chłopak naciskał że powinnam bo większy hajs będzie i można na wspólne mieszkanie hajs zebrać szybciej) i tak zaczęłam #!$%@?ć 2 miesiące. Przy okazji tego wszystkiego chodzę na kursy doszkalające i co drugi weekend siedzę na zajęciach.
Po pracy przychodziłam do domu i sprzątałam, gotowałam, robiłam pranie przez co czasu było bardzo mało na wspólne spędzanie czasu po pracy jak kiedyś. Każdą wolną chwilę jaką miałam poświęcałam jemu.
I nagle on zaczął narzekać, że mam go w dupie i że jakieś tam kursy i awanse są ważniejsze niż on.
Nie mogłam wytrzymać atmosfery jaka zaczęła panować między nami. Powiedziałam mu w nerwach nie chcę związku z kimś kto najpierw namawia i naciska żebym ten awans przyjęła bo hajs będzie się zgadzać a potem narzeka, że mam mniej czasu niż wcześniej i że za dużo pracuję zamiast mnie zrozumieć i zapytać czy jakoś w domowych obowiązkach mnie odciążyć. On się zaczął rzucać do tego stopnia że doszło z jego strony do rękoczynów.
No i okej, nie minęła godzina po rozstaniu poszedł do kibla i zostawił telefon na stole obok zapłakanej mnie a tam przyszedł sms z kodem weryfikacyjnym do aplikacji tinder.

#!$%@? nie wiem co gorsze... facet co nie docenia mojego wysiłku i zaangażowania i mnie bije czy taki co po oznajmieniu zerwania od razu instaluje tindera...?

Dzisiaj śpię u rodziców w domu bo nie chcę przebywać w jego obecności po tym co zaszło.
Potrzebowałam się wyżalić. Jak macie jakieś rady co w takiej sytuacji mogę zrobić albo o czym pomyśleć to będę wdzięczna.

#zalesie #przegryw #smutek #zerwanie #zlamaneserce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem w podobnej sytuacji jak ty tylko z babeczką. Jak ja poznałem miałem #!$%@?ą, prace, studia i w ogóle. Zacząłem wszystko ogarniać ta zaczęła strzelać fochy że nie mam czasu w weekend (mieszkała 30km ode mnie i ja zwykle do niej jezdzilem). Zacząłem zapraszać ja do siebie ale ona foszek. Wkoncu wyznała mi że woli typowego robola co #!$%@? za 1300zł na czarno u niej na wiosce, że wszystko co
Powiedziałam mu w nerwach nie chcę związku z kimś kto najpierw namawia i naciska żebym ten awans przyjęła bo hajs będzie się zgadzać a potem narzeka, że mam mniej czasu niż wcześniej


@AnonimoweMirkoWyznania: Brawo własnie3 poczułaś to co słyszy spora część facetów xD
Po drugo teraz pora wyskakać się na boltzach i za kilka lat złapać beciaka i traktować go jak twój byłyobecny ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°