Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Historia True
Laska oczekująca Bóg wie czego dosłownie,
Albo od początku ja 20lvl netto 15-20 tys netto, różowa 21lvl 2 tys netto/ msc.
Byłem w stanie to zaakceptować że jest #przegryw na tle pracy, robi to co chcę ale że jest mało inteligentna to ma ile ma, mówię kit to nie najważniejsze. Na początku wszytko super, po czasie okazuję sie, że robiła mnie w bambuko. Nie wiem jak ale wybaczyłem, zamydlila oczy że nie byliśmy razem i wgl. Wyjazd do USA na mój koszt, Maroko również. Wgl miała co chciała. Ale #!$%@? się o byle co na porządku dziennym, o to że kluczyki mają leżeć nie tu tylko tu bo dla niej inaczej nie wygodnie psychicznie i tak z każdą rzeczą dosłownie naprawdę.
W amoku próbowałem też jej w ten sposób dogodzić ale się obudziłem i zacząłem to pokazywać, to że nie akceptuje jej i wgl. Nie wiem czy można tu przeklinać ale japiedrole już nie mogę wytrzymać przez cały tekst bez kurła przekleństwa bo już mnie luj na nią strzela, o kurła. Ale ze zacząłem myśleć zdrowo rozsądkowo to po 1.5roku #zwiazki się to skończyło "bo ona nie czuje się kochana"
Reasumując trzeba skakac nad nią nic od siebie oprócz problemów. Firmę to gdyby nie pracownicy to by.luj strzelił obroty spadły o połowę bo ona potrzebuje uwagi.
Nie dość że robiła mnie w luja.to teraz chce wrócić ale pojechała do Wrocławia kogoś zaliczyć. No i podniosła mi ciśnienie a już miałem ją w dupie.

Jako, że kawał ze mnie bezkompromisowego typa uwazam, że takie osoby powinny zostać ukarane przynajmniej za niewierność. Oczywiście nawet mając oczy zamknięte przez jej mydlenie dowody zbierałem tak żeby były. No i chyba się przydadzą.
Mianowicie chcę ją zniszczyć.
Praca office dowody na spożywanie narkotyków.
Dodatkowo upublicznię dowodu że się puszczała, że ma ochotę na Chada, że teraz szuka randkowego bolca, a w dodatku na początku była 9/10 teraz to jest 2/10 miała wszytko ale dupy nie ruszyła i przytyła jak dzik.
Generalnie mam dużo materiałów na upokorzenie.
Ja czuję się oszukany i że trafiłem na największe.gownk mojego życia, które zniszczyło mi firmę.
Czy powinienem uchronić inny potencjalnych partnerów od niej? Naprawdę zakręciła wcześniej dalszego znajomego wpadł w narko.
Ja jednak jestem dość silny psychicznie ale nie potrafie odpuścić i muszę ją zniszczyć.
Naprawdę jak ktoś zajdzie mi skórę poświęcę wszytko żeby zniszczyć. Aż sam mysle że to poebane ale taki jestem.
Przypomniała mi się sytuacja jak babeczka co zamawiala mi prom (zewnętrzna firma) zamówiła mi prom na 1.7m.dlugosc a to było auto dostawcze do 7m. 2 w nocy Ystad Szwecja, dzwonie do niej.: " Nje, napewno jest dobrze, ale poprawiam niech sprawdza teraz" słyszalem że z wyra nawet nie wstała ale.mowie niech jej będzie.
Ale niestety nadal nie mogli mnie odprawić przez ten błąd a ona poszła spać i nie odbierała już telefonów. Odrazu powiedziałem że nie odpuszczę. Musiałem kupić.na miejscu 2 bilet za 2tys PLN
Tydzień robienia wszystkiego. Nareszcie! "Niestety ta Pani u nas już nie pracuje" i przepisy od dyrektora generalnego oraz przeprawa na ich koszt.
Ale do rzeczy co myślicie zniszczyć tą ladacznice? Najbardziej to szkoda mi chłopków co będą przy niej jak ja byłem naprawdę się struja, sądzę że powinien ich uratować, jak myslicie?

Pozdrawiam.
#zwiazki #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
Mianowicie chcę ją zniszczyć.


@AnonimoweMirkoWyznania: Racjonalizuj sobie bycie mściwym psycholem jak tylko potrzebujesz. Przecież i tak nie dojdzie do twojej świadomości, że ty to jesteś tym złym.

Rumun z IBM pewnie podobny wpis może napisać. I też jest święcie przekonany, że to on jest tym skrzywdzonym.
OP: Tu nie chodzi o zarobki. Ale tak mając 20 lat jest to możliwe, w skrócie pierwszy krok po szkole to pożyczenie 200k od taty i wejście w branże transportowa. Jednocześnie przestrzegam, że to już nie moment żeby się ta branżą interesować max D N O.
Do rzeczy, cokolwiek zrobię to ja zaboli znam ją dobrze.
W związku wgl się nie puszczała tylko przed jak kręciliśmy.
I nie zachowała klasy na
Ja jednak jestem dość silny psychicznie ale nie potrafie odpuścić


@AnonimoweMirkoWyznania: Jedno albo drugie. Mszczenie się w taki sposób jest małostkowe i trochę chore ¯\_(ツ)_/¯
Rozumiem i popieram kopnięcie w dupę lafiryndy ale takie odwety są nie mniej #!$%@? jak to co odstawiła ona sama.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak to ktoś powiedział. Olej typiarę i zapomnij. Nie ciągnij tego gówna za sobą bo im dłużej będziesz o tym myślał tym więcej będziesz się nakręcał i stracisz na tym tylko swoje nerwy i czas. Wyluzuj, odpocznij i wróć do codzienności. Wydaje mi się jedynym słusznym wyjściem. Wydaje mi się że jak będziesz szczęśliwy i sb wszystko poukładasz najbardziej jej dowali - to akurat wiem z własnego doświadczenia :)
OP: Tak więc robię mam.gdzies szkoda czasu racja.
Jedynie straci pracę za tydzień bo już ogarnąłem, znajomek właściciel (ona o tym nie wiem, tzn taki znajomek że prostu 2 lata temu robiliśmy interesy wraz z moim ojcem)

Najbardziej to mi żal firmy, sam ja zbudowałem pracowałem każdego dnia czy niedziela czy święta bez kogokolwiek pomocy (jedyna pomoc to pożyczka od ojca) ale na błędach się człowiek uczy. Tylko ta p0lka się