Wpis z mikrobloga

#rejestrator #kamera #motocykle

tl;dr szukam rejestratora na moto i do auta.

Dzisiaj poruszajac sie po miescie motocyklem jakiś niedzielny kierowca zajechal mi droge swoim wiejskim rydwanem (szkoda fabia) malo co sie z moim plecakiem nie #!$%@?..strabilem go,pokazalem mu co sadze o jego stylu jazdy i pojechalem dalej.. doszedl mnie na swiatlach otworzyl szybe a tam koksu a obok typowa solara.. pokrzyczal ze nie wie o co chodzi i ze moze wyjsc i mi łeb urwać.. szkoda ze nie wyszedl :)

Do sedna sprawy : poszukuje kamerki do auta i na kask.. gopro nie mozna ladowac podczas nagrywania.wiec w aucie odpada no i cenka przeraza.. moj znajomy w aucie ma prestigo jakis model 400 i ladnie to widac.. a kupil go za 400-500zl..ale nie mozna go na kasku zalozyć.a taki goclever da rade?
  • 10
@Rubens: To tańsza alternatywa dla GoPro 2, w tej chwili mają na rynku tez Ghost HD i to najlepsza taka kamerka. Ale HD 720p powinna Ci do wszystkiego starczyć no i ładnie nagrywa ;) Zbieram na taką dopiero ale oglądam w 3 i trochę motovlogów i nie widzę różnicy w działaniu GoPro albo Drift. (prócz tego, że wersja Ghost HD nagrywa super w ciemnościach)
@MtEden: Musiałem aż odpalić laptopa ;] Już ogarniam. Ten goclever mnie przekonuje,ale dziwne ma mocowanie do kasku, jakies takie.. na zajebistej jakości mi nie zależy,ale żeby coś tam było widać :) nie będę na YT wrzucał filmików,tylko dla siebie właśnie na takie sytuacje